Kto si kupil byt v novostavbe Bosákova v Bratislave?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, najde sa tu niekto kto si kupil alebo planuje kupit byt v tejto novostavbe? :-)
Odpovedať
1
6
7
@rst73 ahoj, my teda byvame len od zaciatku januara, ale zatial sa byva dobre :-) ...stale sa tu cez den vrta a bucha, ludia si dokoncuju svoje byty. Postupne sa dom stale viac a viac zaplna. My sme v zapadnej vezi a ta je podstatne obyvanejsia ako vychodna. Mali sme nejake reklamacie, ale zatial vsetky vybavili (jedna je v stadiu riesenia). Este cakame na to kym nam daju kontajner na plasty a sklo. Myslim, ze s parkovanim pred domom bude za chvilu problem, lebo miest tu nie je vela, preto je dobre kupit si garaz. Co sa tyka pivnice, to neviem. Vraj vo vychodnej vezi nejake su, ale neviem ako je to s ich obsadenostou. To vam pri prehliadke nepovedali?
Odpovedať
ahoj,povedali,že nebol záujem tak ich postavili málo.Neviem kde si ludia budú odkladať veci a haraburdy.Nie všetci majú garáž.Dnes sa ideme pozrieť na ďalšie byty.Len si mi nenapísala o aké reklamácie sa jedná,aby sme sa vedeli vyvarovať.
Odpovedať
@rst73 my mame garaz, tak sme pivnicu neriesili...navyse by bolo dost neprakticke chodit do druhej veze :-| . Reklamovali sme okna, lebo vrzgali panty a tahalo cez ne, tak ich premazali a podotahovali. Okrem toho interierove dvere, dali nam poskriabane listy okolo presklenia, este mame praskliny v jednej izbe, co nie je v novostavbach nic neobvykle, ale to sme zatial este neriesili, uvidime ako to bude pokracovat, nech sem nechodia 100krat...to je asi vsetko, pokial si pamatam...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Byva sa skvele, len sa troska obavam poddimenzovanych parkovacich miest :-/ Na toto by mal byt tusim nejaky zakon...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte. Ake ste mali jednanie s Kedrovicovou? S pristupom ste boli spokojni? Na mna posobi ako slusna kopa arogancie. Ak sa mi ma tato osoba starat o spravu bytu, amen tma... Dakujem za postrehy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
caute. takze ano byva sa super. buchotu vyrazne ubudlo. na parkovacie miesta je zakon, bosakova to splna. + nad ramec zakona su vystavane miesta smerom na terajsiu stavbu. Reklamacie boli len po nastahovani s tesnostou okien, co bolo promptne este v ten den vyriesene nastavenim. Pivnicu sme si dokupili ked sa este dalo. to bolo na zlomku rokov 2010 a 11. a uz vtedy sa minali. No kedze nemame garaz neviem kam by sme vsetko dali. S pani Kedrovicovou problemy nemam, skor naopak. Pomohla s cim sa dalo, no vsetko bolo priamo k veci a bez zbytocnych slov, co mi maximalne vyhovuje.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?