Garáž spojena s domom- vedľa kupelne

Prosím vás ako by ste vyriešili odvetravanie v malej kupelni keď vedľa nej bude garáž?pri vstupe do domu po pravej strane wc a hned vedla pračovna/kúpeľňa a z nej dvere do garáže. Manžel to tak chce ze keď príde z roboty špinavý,rovno cez garáž, do tej kúpeľne. Ale ako s oknom? Nechať len takú polovičnú priečku s wc aby sa tam vetralo, alebo je nejaké super odvetravanie na takéto pripady? Na hornom poschodi,bude veľká kúpeľňa.Ale toto dole mi neda spať.Muž to takto chce,ja som suhlasila,ale väčšina skúsenejších hovorí že je to hlúposť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zanet266:

Prosím vás ako by ste vyriešili odvetravanie v ma…
@zanet266 Pouvažujte nad oknom do garáže, niečo ako permanentne otvorená vetračka, sklo vzor dubová kôra, alebo mliečne sklo. Zároveň to bude vyhrievať parou/teplom garáz
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Skus pridat podorys. Urcite bude manzel garazovat auto v garazi? A teda chodit tadial? Tvoje auto tam tiez bude? Rekuperacia bude? Pri nej sa okna neotvaraju. Urcite vetrat do garaze nie, auto siri svoju typicku vonu ktoru nebudes chciet v kupelni. Ak ma WC okno, tak radsej cez. Vykonny odtat z kupelne. Medzi garazou a kupelnou nebudu obycajne izbove dvere ale zaizolovane.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?