Architekt na individuálny projekt domu - západ SR

Dobrý deň, hľadám architekta na individuálny projekt RD. Mám pomerne jasnú predstavu čo od domu očakávam a nevyhovujú mi klasické katalógove projekty. Hľadám preto architekta, ktorý ma jednak bude vedieť dobre nasmerovať, no zároveň bude vedieť zhmotniť moje individuálne predstavy do reálnej podoby. Uprednostňujem človeka so skúsenosťami a najmä s dobrým prehľadom o aktuálnom trhu a možnostiam, ktoré ponúka. Som pomerne náročný, ale zároveň nie som určite ten typ večne nespokojného špekulanta. Ak vidím kvalitnú prácu, som ochotný ustupovať z mojich nereálnych požiadaviek. Resp. viem sa rozumne dohodnúť ak vidím že mám pri sebe kvalitného a poctivého človeka. Odmietam prácu so špekulantami. Páči sa mi práca NED Atelier, ale obávam sa, že cenovka by mala aj 5 cifier a tak vysoko nechcem vyskakovať. Preto hľadám niekoho možno menej exkluzívneho? Ďakujem.
Odpovedať
Posielam správu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@a247 Zdravím, môžem aj ja poprosiť o poradenie architekta? :)
Odpovedať
skus kuknut palo pokorny
Odpovedať
Skúste R.A.U. Určite sa viete najprv spýtať na cenu. Podľa mňa, čím viac cenových ponúk dostanete, tým si viete lepšie vybrať 😉
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a jaj by som poprosila o kontakty mam starsi dom ktoremu chcum zachovat vonkajsiu podobu a ziadnu modernu kocku ...dakujem za kazdu radu
Odpovedať
@a247 dobry den mozem aj ja poprosit o kontakt dakujem
Odpovedať
dajte si mmarch .... uvidíte, pekne, citlivo...
Odpovedať
@tweety30 ďakujem za informáciu, už sme to chvalabohu vyriešili.
Odpovedať
@adija13 dobry den mozete specifikovat?
Odpovedať
@tweety30 mate sukromnu spravu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@mignonet Architekta Pokorného rozhodne neodporúčam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?