Ploštice

Ahoj. Pred mesiacom sme boli na víkend u našich, kde sme zistili že majú ploštice.. bol privolaný deratizer bla bla bla... Lenže mne z toho začalo tak šibať, že som nevedela normálne spávať, lebo som mala strach že som si ich priniesla domov. Minulý týždeň mi po čele posteli a stene behali chrobačiky, v prvý moment ráno hneď volám deratizera, vystriekal byt.. nič sme nenašli mŕtve okrem pavukou 🤣 stále mi to nedalo čo to mohlo byť za chrobáčika, tak ďalší deň som ho odniesla inému deratizerovi pod mikroskop, ktorý zhodnotil, že ide o PAVOŠ.. to mi nestačilo, tak som deratizera privolala k nám domov nech mi popozera postele , obývačku , detskú.. opäť nič nenašiel ani nič čo by tomu nasvedčovalo. Mne z toho tak šibe, každu vyrážky skumam či to nieje od ploštice. Úplne som z toho hotova. Máte skúsenosť s plosticami? Odkiaľ ste si ich priniesli vy? Potrebujem sa reálne s niekým o Tom porozprávať. Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kikul21:

Ahoj. Pred mesiacom sme boli na víkend u našich,…
@kikul21 Ja som ich priniesol zo železiarstva....🤣 Preboha, čo riešiš? Videla si vôbec tú plošticu u vojich rodičov? Asi nie, lebo inak by si si nepomýlila pavoš s plošticou. Ploštica je podstatne väčšia. Ľudia si ich nemusia priniesť odnikiaľ, môžu prísť z iných bytov v bytovke. Ale keď už, tak si ich zvyčajne prinesú z dovolenky. Ak nemáš štípance, tak ploštice doma nemáš.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kikul21:

Ahoj. Pred mesiacom sme boli na víkend u našich,…
@kikul21 https://youtu.be/2JAOTJxYqh8 tu sa dozvies o nich dost vela a myslim, ze by to mohlo pomoct s tym sibanim... Ale nepozeral by som to v posteli...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kikul21:

Ahoj. Pred mesiacom sme boli na víkend u našich,…
ak su stipance tak su to isto plostice-take male cervene dubky. plostice sa daju priniest od hocikade, kde je to znecistene, zaprasene. dcera priniesla napriklad od koni ked cistievala stajne. podla mna ten postrek postacil. pamatam si tiez, ze na intraku sme mali jedneho casu plostice a to sme museli vsetko zbalit domov, cez vikend vystriekali a bol pokoj 😀
Odpovedať
a nie si tak trochu len precitlivena? vsak ked ti to tam vystriekali cele a ani na druhy raz sa nic nenaslo, tak naco robit zbytocnu paniku. viacej mas teraz v hlave z toho paniku, ako mas realne doma neziaduceho hmyzu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@kikul21 https://youtu.be/2JAOTJxYqh8 tu sa dozvi…
@minoo pre nas neznalcov ENG vies zhruba napisat, co to tam preberaju ? Dik moc 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od benton:

@minoo pre nas neznalcov ENG vies zhruba napisat,…
@benton uz je to davno co som to videl, ale riesil, ze niesu nejak nebezpecne, ze neprenasaju choroby a skusali nejake experimenty ako ich kynozit... Ale co som to teraz pustil, tak som zistil, ze su tam ceske titulky -> cc gombik a ozubenym kolesom prepnes jazyk...
Odpovedať
ahoj pisala som ti tu spravu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?