Vysuvny digestor Klarstein Royal Flush Eco 90

Profilova fotka
Zdravim. Chcel by som sa opytat, ci by mi niekto vedel poradit ohladom vysuvneho digestoru od Klarsteinu. Zakupili sme ho asi pred mesiacom. Nakolko pracujeme v zahranici a prisli sme domov na dovolenku, kde nam medzi casom nas nabytkar montoval tento digestor. Problem je v tom ze doteraz fungoval bez problemov, ale zacal sa sam opakovane vysuvat a zasuvat. Tento cyklus sa opakuje neustale az do momentu ked podrzim prst na tlacitku vypinaca, vtedy sa vysunie to najvyssiej polohy a ostane stat, a funguje normalne. Ked ho chcem vypnut, aby sa zasunul tak ako ma tak sa ten cyklus zase opakuje. Pozeral som ci mu tam nieco nebrani, ale vsetko je ciste. Bol zapnuty max 10x. Pred tym ako ho vyberiem a poslem naspat by som chcel este skusit sa opytat niekoho, kto sa s tym uz stretol, alebo by mi vedel dat radu, co mozem este skusit. Uz som ho aj vytiahol zo zasuvky a nechal odstat, ale nepomohlo to. Vopred dakujem.
Odpovedať
@patrikpinkovsky Neviem čo špekuluješ? Je nový, je v záruke, tak ho vymeň a je vybavené. Nech sa stará predajca, prečo nefunguje ako má.
Odpovedať
@patrikpinkovsky Zdravim. Možem sa spýtať ako si pochodil s tým digestorom? Mam digestor asi dva mesiace a začalo mi to robiť presne to iste. Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?