Aké silné mi treba bodové svetlá?

Ahojte. Na strope budem mať na určitých miestach bodové (zápustné) svetlá. Na pôdoryse je červenou vyznačené, že kde. Nevyznám sa veľmi do tématiky a zaujíma ma, aké silné svietidlá (vo Wattoch/Lumenoch) by ste mi odporučili kúpiť... respektíve ak nie LED, tak na žiarovky GU10 ... ktoré by ste vybrali? Ďakujem :) PS.: Možno taký detail ale v rámci kuchyne bude pod hornou linkou aj LED pás a nad jedálenským stolom bude stropné svietidlo na lankách
Odpovedať
Na toto Vám nikto neodpovie tak, aby to malo pre Vás výpovednú hodnotu. Môžete sa len dočítať kto má ako silné a či je spokojný. Aj ten, čo by ich mal rovnako osadené v rovnakom projekte ako vy, môže mat iný názor na teplé, studené, jemnejšie, silné.. zvážte, kde aké budete preferovať čo sa sily týka, či je vám príjemnejšie studené alebo teplé a hlavne... riaďte sa svojim pocitom a potrebou. Lebo napr ja mám majoritne svetla v kuchyni (led panel) studené silné... myslím, že by sa tam dala zvladnut aj operácia minimálne laparo slepák... čo sa vám teda nemusí vôbec páčiť... a nehovorím teraz o operácii😉
Odpovedať
Do sprchového kúta hlavne také, aby bolo bezpečné, takže s malým napätím...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od majoslav1996:

Ahojte. Na strope budem mať na určitých miestach…
@majoslav1996 Mimo otázku, otázku... To je od Mirano upravený projekt č.10?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od majoslav1996:

Ahojte. Na strope budem mať na určitých miestach…
@majoslav1996 my mame v dome 7 - 10 W a uplne to staci.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adidasko1:

@majoslav1996 my mame v dome 7 - 10 W a uplne to …
@adidasko1 Na chodbu dajte buď stmievateľné, alebo niečo slabšie. Ja mám super svetlá s Ikea. Už sú neni v ponuke. tie sú 4, alebo 6W a na chadbo používam len jedno s troch.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@majoslav1996 Mimo otázku, otázku... To je od M…
@frantisekca Áno je to upravený Bungalov 10 od Mirano ;)
Odpovedať
Daj si tam smart led. Farbu aj jas si upravis v apke podla potreby na kazde svetlo zvlast https://www.aliexpress.us/item/225580...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?