Ako ochrániť okenné múry na zimu?

vie mi niekto poradiť ako sa dávajú na okná igelity cez zimu? Z vonka alebo z dnu? nevieme sa dohodnuť. Podľa mojej polovičky z vonka aby sneh cez zimu nenapadal na okenné mury. Ja si myslim opak.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme zimovali bez igelitov na oknách a stavba dobre prezimovala :-) , pekne vyschla a na jar sme dali okná. po 13 mesiacoch sme sa nasťahovali.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Spr: Samozrejme, ze z vonka, ked fukne vietor, tak je to viac prichytene. Ale nedavajte to tam, nech Vam to cez zimu pekne prefukne. Jedine, ze by ste chceli cez zimu robit
Odpovedať
Profilova fotka
spr: tiež sme zimovali bez igelitov a na jar sme dali okna...akurat to manžel trochu "zastaval" tehlami, aby hocičo nenaliezlo dnu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to mal minulu zimu zatvorene z vonka Sololitom.Ale to len preto ze som tam sem tam aj nieco spravil.aj ked mrzlo.cez zimu som spravil salovanie, poviazal som zelezo a vsetko som mal pripravene na jar.Vsetko zalezi od toho ci tam chces nieco aj spravit alebo prides len na jar.Ak nechces nic tak to nechaj otvorene.Niic sa tomu nestane.
Odpovedať
asi aj my budeme niečo dnu majstrovať. no len ak bude mierna zima.
Odpovedať
Profilova fotka
Práve včera som kúpila igelity a budeme to dávať na okná lebo budeme makať aj cez zimu, len to čo sa bude dať... No teda ani som nerozmýšlala ako ich bude dávať ale asi zvonka aby tam nesedel sneh.. ale čím ich upevniť???
Odpovedať
Profilova fotka
my mame dom z ytongu a do toho idu klince jedna radosť. :-D :-D Po bokoch okien sme dali kusky latiek a naprieč jednu latu aby vietor igelity neroztrhal. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My tak isto z ytongu, ďakujem za odpoveď.. Takže aj vy mákate cez zimu? my teraz ešte murujeme schody a chceme stihnúť na poschodí priečky... tie igelity.. je tam príšerný prievan,,, Nadocka nemáš nahodou tiež album tvojho domčeka?? 8-) 8-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alea 23, my staviame bungalov. Dnes nám po dlhom čakaní prišiel plech na strechu x-) tak keď ju dokončíme pridám album. Prievan sme mali otrasný no už je lepšie :-) Ak bude mierna zima spravili by sme priečky,no a dokončili strop ten máme drevený ale ešte nie je dokončený.
Odpovedať
Profilova fotka
nam vcera dorazili okna takze dufam ze zimovat budeme uz aj s oknami x-) x-) x-) taktiez chceme makat aj cez simu elektriku vodu a kurenie chceme postihat tak uvidime co stihneme a aka bude zima
Odpovedať
Profilova fotka
Ak bývaš niekde na juhu tak zima bude zrejme lepšia ako u nás na severe. :-( :-( Takže my cez zimu dokopy nič. Ako napr. dnes, leje celý deň ]-( ;-( ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?