Tepelné čerpadlo Viessmann vitocal 222 S

Ahojte, Neviete o niekom kto na Hornej Orave montuje a aj servisuje tepelné čerpadlá Viessmann? Vďaka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq:

Ahojte, Neviete o niekom kto na Hornej Orave mon…
@eriq nebude to Horná Orava ale my sme tiež od Námestova a najlepšiu ponuku na Viessmann sme dostali od firmy Alterna z Liskovej
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@eriq nebude to Horná Orava ale my sme tiež od …
@mellie111 to nevadí, Liskovú poznám, mali sme tam svadbu :) A ste spokojný s čerpadlom? Ake ste si dali?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq:

@mellie111 to nevadí, Liskovú poznám, mali sme ta…
@eriq tento stvrtok ho prídu namontovat...takze nemame este osobnu skusenost Ale 3 svagrovia co maju od tejto firmy takisto Viessmany TC tak su zatial spokojni
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@eriq tento stvrtok ho prídu namontovat...takze n…
@mellie111 a aky typ ste si dali? Ten nový Vitocal 222 S ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq:

@mellie111 a aky typ ste si dali? Ten nový Vitoca…
@eriq Vitocal 200S, s externym zasobnikom na TUV
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@eriq Vitocal 200S, s externym zasobnikom na TUV
@mellie111 my sa rozhodujeme, ale so vstavaným by som dal a podľa čoho ste vyberali, keď ste sa rozhodli pre Viessmann? Lebo aj Daikin celkom dobre vyzerá
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eriq:

@mellie111 my sa rozhodujeme, ale so vstavaným by…
@eriq u nás rozhodlonto, že Viessman už majú 3 v rodine, spotreba elektriky u svagrovcov nie je prilis vysoka na celoelektricku domacnost Cerpadlo ma prijatelnu hlucnost Zatial nemali s Viessmanom ziadne technické problémy A manžel už pozná technikov z Alterny...tak sme vedeli do čoho ideme Vybrali sme systém s externým zasobnikom na TUV, lebo doň sa dá namontovať priamo ohrev z fotivoltiky, jeden švagor ma vstavaný zásobníķ na TUV a tam takyto system nie je možný
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@eriq u nás rozhodlonto, že Viessman už majú 3 v …
@mellie111 a robia aj komplet kúrenie, voda, odpady?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?