Skúsenosti s firmou Váš Domov Snov, Rimavská Sobota

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň. Má niekto skúsenosti so stavebnou firmou Váš Domov Snov z Rimavskej Soboty, prosím? Zatiaľ som počula skôr negatíva ako pozitíva, preto hladám niekoho, komu stavajú, ale stavali domček. Dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom. @dera73b1 Tak fungujú len firmy ktoré a) vedome páchajú podvody b) sú na tom veľmi ekonomicky zle. V obidvoch prípadoch je veľmi nerozumné dávať im akúkoľvek finančnú zálohu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom. @dera73b1 vy sa nejako velmi rozumiete do zalezitosti tejto konkretnej firmy neverim ze nie ste niekto od nich , a ocividne sa bojite ked takto reagujete to je cele . Keby si firma plnila svoje povinnosti dodrzala terminy alebo aspon komunikovala verim tomu ze by som mohla inak travit cas ako nezmyselnou komunikaciou s vami alebo nahananim pravnikov. Nebojte sa mna nezastrasite ja viem ake su moje prava a vedia to aj nasi pravnici . Ked je firma v prave ako vy tvrdite myslim ze sa nema coho bat a vase zastrasovanie stylom drz hubu a dostavaju ti dom a vobec nevadi ze dalsi ludia pritom budu oklamani si mozte nechat . Pekny den
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom. @dera73b1 Čo to melieš? Ak ja zaplatím firme za stavbu domu, ktorá má byť realizovaná aj v nejakom termíne, tak to tak má byť, nie? Zástupca firmy by mal asi komunikovať so zákazníkom, najmä ak má zákazník nejaký problém. Je to len v záujme danej firmy, aby spolupracovala a fungovala v rámci nejakých pravidiel a samozrejme aj "chochmesu". A ak sa snaží firma so mnou vyje.ať, samozrejme je zase v mojom záujme akýmkoľvek spôsobom jej v tom zabrániť a trvať na tom, aby splnila to, čo splniť má. A ak nie je schopná táto firma splniť to, za čo som ja minul svoje peniaze, nemáme sa ani o čom baviť. Snáď nechceš povedať, že to, či niekomu firma dokončí dom, záleží na tom, či človek bude držať hubu a čakať bohvie do kedy alebo bude sa bude brániť (po tvojom "vyskakovať") a dožadovať sa toho, čo mu proste náleží. Je to jednoduché. Ja si zaplatím za niečo, dohodnem sa s firmou na niečom, tak samozrejem očakávam, že tá firma vie, že to zvládne dokončiť v nejakom termíne, že má financie na stavbu a tak ďalej, že v prípade potreby dokáže firma normálne komunikovať. V prípade, že nie, znova, nemáme sa o čom baviť a podniknem predsa akékoľvek kroky, aby som dosiahol to, čo mi náleží či patrí. Veď človek nechce nič navyše. Chce len to, čo mu patrí. To je všetko.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od pochabel:

@dera73b1 Čo to melieš? Ak ja zaplatím firme za s…
@pochabel výborne si to zhrnul 🙂je to presne ako hovoríš, len tá dáma to má asi pomýlené 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom. @dera73b1 ano daju sa peniaze dopredu ale nie cele splatky, napriklad ked sa stavia na etepy, najskor sa zaplati polka prvej etapy a po dostavani druha polka z prvej etepy...aspon co som sa informovala v inych firmach...zial neskoro uz...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom. @dera73b1 toto mi uz pride ako vyhrazanie....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petkacinka:

@dera73b1 toto mi uz pride ako vyhrazanie....
@petkacinka mne to tiez pride ako taky naznak vyhrazok . Hlavne aka cudzia osoba sa bude tu bit za firmu co ani nepozna ? Som si ista ze je to niekto z firmy alebo rodiny lebo neviem si predstavit ze si ja vytvorim profil a komentujem len tento jediny prispevok a zastavam sa firmy ktoru ani nepoznam
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petkacinka:

@dera73b1 toto mi uz pride ako vyhrazanie....
@petkacinka respektive z rodiny asi nie lebo viem ze aj svojej sestre dlzi pan konatel peniaze
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od silvia_szarazova:

Dobrý deň. Má niekto skúsenosti so stavebnou firm…
@silvia_szarazova Zdravím, chcem vás upozorniť na podvodníka z Rimavsko Sobotskej firmy Váš domov snov s. r. o. Mariána Ž. (https://www.facebook.com/vasdomovsnov.sk), (https://www.vas-domov.sk/kontakt/), ktorý zrejme vlastní ešte niekoľko ďalších firiem. Tento človek povyberal od ľudí zálohy za stavby domov, ktoré nedokončil a peniaze tvrdí, že nemá. Od cca augusta 2023 úplne prestal komunikovať, nedvíha telefón, neodpisuje na emaily ani na doporučené výzvy poštou. Po tom ako sme sa rozhodli ho navštíviť osobne a získať aspoň nejaké informácie o situácii nám povedal, že „peniaze nemá, nevie čo ide robiť ďalej“ a teda nám nedal žiadne info. Podľa našich informácií sme minimálne 10ti, ktorých oklamal v sumách 40-70 tis. eur takže celková suma, ktorú dlží je vyše 500tis. eur. Oklamaní nie sme iba my, objednávatelia domov ale aj subdodávateľské firmy a robotníci, ktorých nevyplatil. Na krku má taktiež už niekoľko exekúcií. Právnici a vymáhačské firmy nám povedali, že na návrat peňazí nie je šanca. To isté nám potvrdili aj na polícii, kde nám dokonca povedali, že nám nepomôže ani trestné oznámenie nakoľko by bolo ťažké mu dokázať, že nás chcel podviesť už pri podpise zmluvy. Takže tento človek ostane na slobode a bez trestu, kým my sme nenávratne prišli o nehorázne peniaze. Pracovala u neho aj jeho manažérka Katarína K., ktorá s nami komunikovala 99% času, vybavovala subdodávateľské firmy atď. Podľa slov pána Ž. „nabrala 20 stavieb, pobrala provízie a zmizla“. Je pravdepodobné, že sa na týchto podvodoch podieľala, keďže podľa našich informácií už takto odišla z nejednej firmy. Preto by sme chceli upozorniť na tieto osoby, nedajte im svoje peniaze, nenechajte sa oklamať ako my a zdieľajte tento príspevok aby sa dostal medzi čo najviac ľudí. Za to, že z toho oni vyjdú beztrestne a v podstate môžu ďalej veselo pokračovať v podvodoch môžu naše choro nastavené zákony takže pokiaľ nám nevie pomôcť štát, pomôžme si aspoň my ľudia.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radky:

@silvia_szarazova Zdravím, chcem vás upozorniť na…
@radky 40-70 tisíc? Ja som čakal, že ide maximálne o sumy v jednotkách tisíc a nie desiatkach tisíc. No, mňa by už asi zavreli za neho, vziať mi peniaze, ktoré by mi teda určite chýbali, ktoré by som už asi tak skoro nezohnal a tým pádom by som nemal šancu ani stavať. Navyše, keď ešte aj polícia povie, že som prakticky bez šance. V ten moment už by som asi nemal čo stratiť a riešil by som to už asi akokoľvek. Keďže pri takýchto indivíduách sa človek sprvodlivosti nedovolá vôbec nikde. Mňa až neskutočne zaráža, že si môže ktokoľvek založiť akúkoľvek firmu, dokonca aj keď okradol klientov svojej predchádzajúcej firmy. Za toto by mali takíto ľudia automaticky dostať pekných pár rokov natvrdo, bez možnosti skoršieho prepustenia. Alebo aspoň minimálne do doby, pokiaľ by sa nevyplatili všetci poškodení, samozrejme bez možnosti založiť si akúkoľvek firmu či živnosť. Nepochopím čo to je u nás za katastrofálne benevolentné zákony. Ale nejde len o stavebníctvo, celkovo sú u nás neskutočne mierne tresty. A nech si pekne pobyt za mrežami ešte aj odmakajú.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pochabel:

@radky 40-70 tisíc? Ja som čakal, že ide maximáln…
@pochabel Nuž, v tej base by museli byť aj jeho ďalšie pokolenia, aby splatili tých 40 000 €. Ale taký zákaz akéhokoľvek podnikania, zákaz zamestnania v štátnej sfére, spolu s povinnou náhradou škody a nemožnosť osobného bankrotu by bolo asi dosť odstrašujúce od toho špinavého podnikania. Dúfam, že aspoň nejaká časť € sa vráti poškodeným klientom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@pochabel Nuž, v tej base by museli byť aj jeho …
@frantisekca Mi môže byť ukradnuté kto kvôli nemu bude splácať. Veď z toho profituje jeho rodina, tak nech platia všetci. Prečo by sa mali cudzí ľudia skladať na niečí pohodlný život? Ak nemá na to, aby splatil dlhy, nech predá barák, auto, vybavenie domu a hneď bude na to mať. Každý takýto pes vie do čoho ide, keď plánovane niekoho okradne. A to, že na to doplatí možno jeho rodina, bohužiaľ. To, že koná nezákonne a narobí možno až katastrofálne problémy druhým, to si predsa určite uvedomuje. Navyše jeho rodina z toho určit profituje. Ak teda nejakú má. Viem, ako si to myslel. Len ma proste takíto ľudia neskutočne vedia vytočiť. Tá ich arogancia, mylný pocit nedopadnuteľnosti, výsmech ľuďom do ksichtu. A celkom ma vie nas.ať aj tá doslova až nepochopiteľná pasivita niektorých podvedených či okradnutých. Ale to nie je len o tomto prípade. A čo je horšie, stále sa nájde niekto, kto vyhodí takúto obrovskú sumu prakticky za nič. Pritom už ako dlho sú známe tieto podvody a stále sa nájdu ľudia, ktorí takto niekomu dajú peniaze, možno kvôli "super" cene za túto stavbu od danej firmy, tak asi aby ušetrili alebo ja už fakt neviem, čo vedie ľudí ísť do takéhoto rizika.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pochabel:

@frantisekca Mi môže byť ukradnuté kto kvôli nemu…
@pochabel Žudel je chudak co byva v podnajme v podkrovi vo dvore s ciganmi....ani neotovri dvere iba ak nechtiac ked nevie kto je za nimi....on nema nic len auto...je rozvedeny a vsetko majetok je asi na jeho zenu...auto ma cenu mozno tisic euri....ano ludia mu verili bo ma plateny trening nato ako ludi manipulovat a namotat na dobru cenu....ale jeho kvalita prace je nula bodov...ak zostane vonku tak za chvilku bude pokracovat v rovnakej trestnej cinnosti...len pod inym nazvom bo ma niekolko firiem na svoje meno....ako pisete je to smutne na slovensku a musi sa uz konecne cosi zmenit....a platit musi nie len on ale aj ta baba co u neho robila....na tu sa nesmie zabudnut tiez...
Odpovedať
https://kryptomagazin.sk/slovenska-fi...
Odpovedať
Obcan za dverami, 14.4.2024, reportaz o tejto firme 🤦
Odpovedať
Dobrý den, prosím pošlete mi soukromou zprávu, pokud máte osobní zkušenost s touto firmou, případně už řešíte soudní spor.🙏🏼 Moc děkuji!
Odpovedať
Strasne a smutne. O 10r ked skonci sud, si poskodeni rozdelia tych 5k zo zakladneho imania sro...klasicka schema ... jedno riesenie je mozno nechat tie domy tak a nech si ich banka vezme ak neni nic ine zalozene...len neviem ci im uz niekto niekedy pozicia a ci si banka bude narokovat aj iny majetok ak hodnota domu nezodpoveda pozicanej sume
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od uhlikova_stopa:

Strasne a smutne. O 10r ked skonci sud, si poskod…
@uhlikova_stopa Neviem či ste si pozreli tú reportáž ale vyjadruje sa tam konateľ nezávislej stavebnej firmy a ten to definoval ako "podnikateľský neúspech". Takže s najväčšou pravdepodobnosťou to nebude definované ako podvod a konateľ tej firmy nebude nijako stíhaný. Proste založí novú firmu a začne znovu ak bude chcieť
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@uhlikova_stopa Neviem či ste si pozreli tú repor…
@saints_angers_me ano rozumiem, a co je zle na mojom prispevku? Ze sa nebudu sudit? Alebo ze neostane iba zakladne imanie? Alebo ze nezalozi novu sro?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od uhlikova_stopa:

@saints_angers_me ano rozumiem, a co je zle na mo…
@uhlikova_stopa ja len tvrdím, že žiadny súd nebude. Ľudia čo prišli o peniaze ich späť nedostanú a ten pán bude ďalej podnikať ako keby sa nič nestalo
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@uhlikova_stopa ja len tvrdím, že žiadny súd nebu…
@saints_angers_me oki uz asi chapem...tiez suhlasim, ze je sanca ze nic nebude, asi im to pracnik vyhovori, ze by to dlho trvalo a nic by nedosiahli
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@uhlikova_stopa Neviem či ste si pozreli tú repor…
@saints_angers_me ano presne ako hovorite....sak on ma uz na svoje meno vytvorenych niekolko firiem a pod ne presuva aktivity aby nemusel statu platit dane...je to akysi tolerovany podvod v tejto oblasti a kym sa to nezatrhne bude v tom pokracovat....predtym to bol Top aHouse kde posobila aj Katarina Kantorova a potom presla presla sem....a za nejaky cas ked sa to cele utrasie zalozi uplne inu firmu...ak uz nie je zalozena a pripravena na spustenie....mam totiz pocit ze ano len 2 uplne rovnake firmy uz na FB su len na ine meno....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od uhlikova_stopa:

@saints_angers_me oki uz asi chapem...tiez suhlas…
@uhlikova_stopa praveze niektori pravnici povedia aby do toho sudu sli ze vyhraju....aby sa aj pravnik nabalil. vyhovori to len solidny pravnik co ich nebude chciet obrat este o dalsie peniaze lebo aj keby sud vyhrali pan Zudel je chudak co akoze nic nema a nema im z coho tie peniaze dat...ale pravnik si to samozrejme naucituje...tie peniaze co sa daju pravnikovu sa daju pouzit aj lepsie....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?