Firma na montované domy

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, tiež by som súrne potrebovala nejakú solídnu firmu na výstavbu rodinného domu, montovaný bungalov..... Okolie Prievidza a viac.... Brutálne sa nám to skomplikovalo. 😞 Vďačná za každý jeden typ. Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@dzonyby Vies ja co som pocuvala, tak to bolo take, ze izolacia nie je dostatocna, ze tie steny su tensie ako v murovanom dome, ze preto to klesa. Ale ako pises, vnimam to rovnako. Je ine ked si to clovek zazije. Ja nelutujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Este som chcela, ze vlastne co som rada, ze drevodomy aj s vlhkostou sa lepsie vysporiadat dokazu. To sa mi paci.
Odpovedať
Profilova fotka
@maybellinka Dobrý deň, sme z Nitry, venujeme sa výstavbe montovaných domov zo SIP panelov. Ak máte hotový projekt - môžete mi ho zaslať a vytvoríme Vám cenovú ponuku Projekty dodávame iba v hrubej stavbe - viď foto - ďalej si klient dokončuje svojpomocne alebo dodávateľsky = čím vie ušetriť celkom dosť eur. PS: domčeky / chaty staviame aj na betónovom základe alebo na zemných vrutoch
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od erik4827:

Ahoj @maybellinka. Nam nedavno dostaval podla vla…
@erik4827 dobrý deň...aj my o nich uvažujeme, ale recenzie hovoria niečo iné...ste spokojní s touto firmou?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hvastova:

@erik4827 dobrý deň...aj my o nich uvažujeme, ale…
@hvastova uz ste sa pre niekoho rozhodli, ci este nie? :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hvastova:

@erik4827 dobrý deň...aj my o nich uvažujeme, ale…
@hvastova Mirano, Mipav, Tatrahaus.
Odpovedať
My sme stavali s Goldhouse, fotky si pozri v galérii. Komplet od nich na kľúč vrátane základov, geodeta atď. Bývame štvrtý rok, plná spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zdenkonr:

My sme stavali s Goldhouse, fotky si pozri v galé…
@zdenkonr pekny projekt, ako dlho vam trvala stavba ? Boli ste hned rozhodnuty pre tuto firmu a takyto typ domu? Lebo my sme velmi dlho zvazovali do coho ist, do coho neist, co sa viac oplati aj co sa nasledne nakladov za energie tyka ci zivotnosti alebo pripadnych oprav. nam sa viac pozdaval montovany drevodom, je to aj po ekologickej stranke lepsie, preto sme si dali postavit od Kontraktingu, poculi sme o nich prvykrat od znamych. Nemame s byvanim ziaden problem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ris66:

@zdenkonr pekny projekt, ako dlho vam trvala stav…
@ris66 Ahoj ďakujem. My sme asi rok hľadali vhodný projekt, ktorý by firma postavila na kľúč vrátane základov. Stavebné firmy sme vylúčili, ani sme nenašli dajakú ktorá sa na to v Nitre špecializuje a zasa dajakú, ktorá to sľúbi sme nechceli. Páčili sa nám projekty Ceramic house, boli sme si pozrieť vzorový dom pri Trnave ale potom kolegyňa stavala s nimi a museli tam chodiť dohliadať každý deň. Na tento projekt a frimu Goldhouse sme prišli náhodou, spomenula to kolegyňa. Všetko na jednu zmluvu, plná podpora (ZSDIS nemá kapacitu, dali nám 16A isitč a firma nám ponúkla riešenie, takisto hasiči nesúhlasili s polystyrénom kvôli odstupu od suseda, dali sám skvelú ponuku na vatu..). Presné dátumy ti môžem povedať keď budem doma, ale oni naháňali nás, napríklad nemali sme kúpené plávačky..
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zdenkonr:

@ris66 Ahoj ďakujem. My sme asi rok hľadali vhodn…
@zdenkonr no na toto by som asi nemal ja nervy aby som este nejakym robosom stal za chrbtom a pozeral im ponad plece ze ako vlastne robia. ved ked uz ti ide cez nejaku takuto firmu tak by mali mat ten svoj vyskoleny ci skuseny tim, ktory vie co robi. My sme boli uplny amateri v tomto, nemali sme az taku predstavu ze ako co bude prebiehat, ale mali s nami strpenie aj ked sme sa pytali mozno pre niekoho banalne otazky, no predsa len - je to dom, v ktorom stravis zvysok zivota, tak nech je plnohodnotny.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?