Demontáž drevenej stavby z Osb dosiek

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť firmu/partiu, ktorá mi rozoberie svojpomocne postavenú drevenú šopu z Osb dosiek? (Košice-okolie) Na mieste šopy sa má postaviť novostavba chaty. Našla som len firmy, čo demolujú murované stavby. Svojpomocne to nedáme..nemáme ľudí, ani čas. Ďakujem za všetky rady a nápady 🙏.
Odpovedať
Posli chlapa do níestnej krcmy´nech sa spyta stamgastov ci nepoznaju niekoho kto by to spravil. Dohodnite cenu, dohodnite odvoz na zberny dvor a netreba ti ziadnu firmu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alternat:

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť firmu/partiu,…
@alternat len doplním, že "miestna krčma" v súčasnej dobe znamená obecnú skupinu na facebooku. tam sa Vám prihlási xyz partii, väčšinou počerných, ale to je fuk, ide o to, aby spravili robotu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od worker_falcon:

@alternat len doplním, že "miestna krčma" v súčas…
@worker_falcon ak nepomôže rada typu: vezmi páčidlo, veľké kladivo a motorovú pílu, tak je potom ťažko radiť. V prípade šetrného rozoberanie prichádza do úvahy ešte uťahovačka... To by malo byť základné vybavenie každého domáceho majstra. Tá búda musí byť deomontovaná za jeden deň jedným človekom.. Dlhšie tu o tom budeme polemizovať v tejto téme, než bude búda odolávať pri troche snahy.
Odpovedať
Profilova fotka
Skrkni zapalkou a zatial priprav metlu a lopatku 🤣🤣🤣
Odpovedať
Veď to demontuje aj tvoj chlap s kamarátmi na tom nie je nič zložité a ešte im bude aj dobre 🙂
Odpovedať
Páni, ďakujem za rady, ale napísala som ze nemáme čas...bývame v meste v paneláku, nie v obci, kde je pozemok a mame malé deti.. Preto som myslela na nejakú firmu, ktorú zaplatíme.. Ta stavba má poschodie, nemáme vybavenie na bezpečné rozoberanie, ani nič...aj tak ďakujem za reakcie 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@worker_falcon ak nepomôže rada typu: vezmi páčid…
@zicher
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od alternat:

@zicher
@alternat pod "sopou z OSB dosiek" si predstavujem urcite nieco ine ako je na fotke...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alternat:

@zicher
@alternat Objednat traktorbager (ludovo JCBcko) a kontajner. Za hodinu je to zvalene a nanosene do kontajnera. Bude vas to stat omnoho menej ako firma a za jedno doobedie mate aj s prestavkou na pivo hotove.
Odpovedať
ja mam len taku otazku: Mate buracie povolenie? Lebo toto nie je sopa. Dalsia vec co je na streche? Nie je to eternit?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alternat:

@zicher
@alternat V popise bola šopa, toto nie je šopa, toto je dom z OSB. Je zapísaný v katastri? Ak áno, treba búracie povolenie. Ale k otázke - na toto netreba partiu. tu musíš objednať kontajner tak 10 - 12 m3 a jeden buldozér alebo traktor s lyžicou. To ti nikto rozoberať nebude. A keď aj, tak si za to nechajú poriadne zaplatiť. To budú rozoberať aj niekoľko dní. Treba hľadať niekoho, kto ponúka výkopové práce a má na to stroj. Jemu povieš, čo potrebuješ, prípadne pošleš túto fotku (nehovor, že búraš šopu, lebo bude prekvapený, ako my tu) a povie ti, za koľko to zbúra. Bude to mať hotové ani nie za deň aj s nakládkou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?