Zahradny grill

Ahojte, rozhodujem sa nad kúpou záhradneho grillu, neviem si vybrať či ísť do grillu na uhlie alebo plyn. Poraďte výhody a nevýhody, ďakujem :)
Odpovedať
nviem povedať rozdiel, pretože máme len jeden - na drevo. my sme plynový nechceli z dôviodu, že chceme, aby nám mäsko a zelenina voňala drevom. Ale je to len náš názor. Keď to má byť grilovanie, tak nech je na dreve. Ale je to len náš názor.
Odpovedať
Profilova fotka
Presiel som si od uhlia, cez drevo, k uhliu az som nakoniec skoncil pri plyne. Vyhody? Da sa regulovat, za 3 minuty ma pracovnu teplotu, menej spiny Nevyhody? Strach, ze mi dojde plyn, ked budem hladny :-D
Odpovedať
Plynový sa mi najviac šikuje 😁
Odpovedať
ak mas grilovanie ako hobby = keramicky ak chces mat rychlo urobene jedlo s minimalnou namahou = plynovy
Odpovedať
Mal som všetky. Záleži do toho, na čo ktorý budeš používať a tiež v akom množstve-t.j masa naraz mieniš grilovať. Plátkové maso, respektíve steaky robím najradšej na otvorenom ohni na panvici.. Mám rôzne, od malej až po asi 30kg a 60cm priemer liatinovú. Na dlhé ťahané grilovanie typu- koleno, alebo krkovička, či kurča vcelku používam keramický gril na uhlie. Dobre sa reguluje, výborne drží teplotu, je stabilný, dá sa v ňom zaúdiť a celkom ľahko sa čistí. Na varenie gulášov, respektive nejaké to chilli, alebo jedlá z panvice buď naštartujem normálne záhradné ohnisko na drevo a na rošt položím panvicu, alebo mám veľké plynové horáky na bombu, ked to chcem mať rýchlo. Na dlhé varenie mám vonku liatinový sporák na tuhé palivo- s komínom, v altánku. Plynový gril bol môj prvý, neskôr som dlho nepoužíval a nakoniec daroval. Prišlo mi to rovnaké, ako pečenie v plynovej rúre, nie grilovanie. Ale pravdou je, že je najjednoduchší a najľahšie sa používa, lebo je to podobné, ako v kuchyni. Mne tá prílišná jednoduchosť a absencia vône dreva-uhlia chýbala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samkiis:

Ahojte, rozhodujem sa nad kúpou záhradneho grillu…
@samkiis inak kompromisom medzi plynovým grilom a grilom na drevené uhlie by mohol byť gril na peletky. Jednoduchosť obsluhy ako u plyňáku, ale už tam horia drevené peletky, rozvoňajú maso a trošku zadymia. Len cena je asi niekde vyššie..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samkiis:

Ahojte, rozhodujem sa nad kúpou záhradneho grillu…
@samkiis mam vsetky a každí pouzivam na daco ine, univerzalny neexistuje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rkorba:

@samkiis mam vsetky a každí pouzivam na daco ine,…
@rkorba Ako pre koho, zalezi kto ma ake naroky. Ak to niekto vytiahne niekto len sem tam, tak mu jedno podla mna, ze kde tie klobasky alebo maso opecie.
Odpovedať
Profilova fotka
@samkiis plyn: Akooooo, robim s grilmi a plynové grily su najčastejšie darovane za odvoz 😃 To nechceš čistiť... nechceš 😃 Keramika je keramika...to je pre lenivcov ako ja uplne nebe a dudy :D hlavně to má velkou nevýhodu v čištění. v grilu na uhlí vše spálíš a kromě roštu nemusíš nic čistit. Robo Maslo Souhlas s Pipem, cisteni plynaku je opruz. Trosku pomuze zabalit vse co se da do alobalu a alobal vyhazovat, ale i tak je to uvnitr stejne mastny a je potreba to semtam cistit. Na terase u bytu mam Weber Spirit 320 a tam plni funkci perfektne. Proste otocis koleckem a grilujes, nehledas teploty, neexperimentujes. A aby to trochu kourilo tak das na horaky “udici box” s lupinkama a mas to i s kourem. Je to pohodlne, az na to cisteni. Na zahrade si pak klidne vyhraju s uhlim, ale na rychlej obed, nebo neplanovanou akci je plyn super. To je z diskusie na FB kanály pipmastera, ale je tam toho podstatne viac. Dnes tie keramiky nestoja majland, aj keď sú len raz vypalovane, na víkendové grilovanie bohato stačia.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucyy1312:

@samkiis plyn: Akooooo, robim s grilmi a plynové …
@lucyy1312 nesuhlasim... praveze cistenie je velmi jednoduche a aj rychle... zalezi mozno aky tip. Mam outdoorchef ascona 570 ktory som tu uz spominal... nedam na neho dopustit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samkiis:

Ahojte, rozhodujem sa nad kúpou záhradneho grillu…
@samkiis Kup čo chceš, resp. na čo Ťa navedú momentálne tendecionalistické názory susedov, alebo predávačov v oddelní záhrady... časom aj tak prídeš na to, že najobyčajnejšia klasika - drevo, uhlíky, jemný dym, ohník, sa nedá nenahradíť ničím.
Odpovedať
Na rýchle grilovanie mám elektrický Weber... zapnem a za 15 min. grilujem nestarám sa... Na plánovanú grilovačku mám Kamado Joe Kettle Joe, je to taký hybrid medzi keramikou a kotlovým grilom (má keramické ohnisko, ale symotný gril je plech) kúpil som ho v super cene v Rakúsku... Ide na ňom grilovať i metódou low and slow napr. v piatok som robil koleno 4,5 hod. to bol zážitok...
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od praktikman:

Na rýchle grilovanie mám elektrický Weber... zapn…
@praktikman práve si ma inšpiroval, čo budem grilovať v sobotu.. Mňam!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od samkiis:

Ahojte, rozhodujem sa nad kúpou záhradneho grillu…
@samkiis pre mňa, ak sa jedná o grilovanie, tak musí mať prívlastok zážitkové. Obyčajný plyňák nemá dušu na zážitkové grilovanie, teda pokiaľ sa nechytí ako fakľa a nedemnoštruje vatru zvrchovanosti.. Takže drevené uhlie, poriadny kus maska, koleno, bôčik, či krkovička, jemne dymom zaúdená a dochrumkava vypečená.. A na dobré veci sa oplatí počkať..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?