Zápach v kúpeľni z odpadu

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, potrebujem radu s problémom, ktorý sa objavil v mojej novej kúpeľni. Kompletne rekonštruujem dom a v kúpeľni cítiť zápach z odpadu. Už som do WC sypala rôzne prípravky na zničenie mikróbov, ale nedarí sa. Zápach ide z kanalizácie, ktorá je napojená na obecnú kanalizáciu. Máte niekto skúsenosti?
Odpovedať
zdravim, v novostavbe riesim pomerne neprijemny problem a to je zapach v kupelni. Mam dve kupelne + samostatne WC a nikde zapach necitit, len v tejto jednej. Samozrejme ze upratujeme pravidelne 🙂 Cuchal som okolo sifonu umyvadla, okolo odtoku sprchy, okolo WC, nikde necitim ze by razil zapach z kanala. Zapach ani neviem presne identifikovat, je to taky tazky vzduch, skor taky potuchnuty. Kupelnu mame hned pri spalni a cez kupelnu si v noci vetrame. Zapach citit v kupelni aj napriek tomu že je okno takmer stale otvorene. Nemate tip, po com ist? Diky
Odpovedať
@robo91 po zdroji vlhkosti. Mozno niekde presakuje voda za obklady, preteka sifon sprche a voda sa drzi pod vanickou...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Mám v technickom miestnosti guličky.Citim zápach ako ho môžem odstrániť.Vie niekto poradiť
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vikend1:

Mám v technickom miestnosti guličky.Citim zápach …
@vikend1 Zaliať sifón v guličke vodou.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od vikend1:

Mám v technickom miestnosti guličky.Citim zápach …
@vikend1 a kedy si poslednykrat zalial do gulicky vodu ? Musis to robit pravidelne lebo tam budes mat smrad kazdy tyzden znova a znova kôli odparovaniu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?