Vanovy sprchovy set - "3v1"

Chcel by som k vani sprchovy set, ktory by pozostaval z vanovej baterie a dvoma sprch hlavicami, vrchna a standardna "do ruky". Zatial som toho vela nenasiel. Mate s takymto niecim skusenost? Viete poradit znacky, predajciv ktory takyto druh ponukaju?
Odpovedať
Tak teda vaňová, alebo sprchová batéria? Obyčajná, alebo termostatická...?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Tak teda vaňová, alebo sprchová batéria? Obyčajná…
@dedo758 ako spominam "3v1" bateria ktora ovlada 1. kohutik do vane, 2. fixnu sprchovu ruzicu, 3. Rucnu sprchu (na hadici) . Bateria obycajna, nie termostaticka.
Odpovedať
Na bežnú vaňovú batériu hornú ružicu nepripojíš, iba hadicu s ručnou sprchou. Nestretol som sa s nástennou vaňovou batériou s tromi možnosťami prepnutia vody...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Na bežnú vaňovú batériu hornú ružicu nepripojíš, …
@dedo758 existuju https://www.heavenshop.sk/mexen-kx33-...
Odpovedať
Profilova fotka
Moja mama ma taku nastenu bateriu skoro ako klasicka vanova na rucnu sprchuno zhora ide este taka tyc na hornu ruzicu taky dazd to robi takze to by bolo pre teba vhodne. Kupovala to v hornbachu takze nejaka limitka to nebude. Istotne existuju aj podomietkove a aj nastenne. A skusenost.... musis sa naucit ovladanie naspamat lebo ak pustis nasupu nieje sranda dostat studeny spric z dazda 🤣🤣🤣
Odpovedať
Profilova fotka
existuje, mame doma, kupovali sme v kupelnovom studiu, myslim ze to je ravak Nasli sme aj v merkury markete - dokonca ciernu https://www.modrastrecha.sk/blog/siss... Nie su termostaticke. take sme nehladali.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Moja mama ma taku nastenu bateriu skoro ako klasi…
@wolodymyr chcem trochu otozovat tak ten sok nebude obcas zly 😁 dik za tip, hornbach mam v plane, rovnako obi plus tieto velke retazce.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sissik:

existuje, mame doma, kupovali sme v kupelnovom st…
@sissik dakujem za tip. Mrknem aj mercury, resp dnes som uz bol, maju, no iba jeden typ.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?