Ukotvenie vane

Profilova fotka
Zdravim vas. Chcem sa spýtať na vaše riešenie ukotvenie vane. Mam to nechať len na tých zavitovych tyčiach?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matejb96:

Zdravim vas. Chcem sa spýtať na vaše riešenie uko…
@matejb96 určite nie... Rozhodne to pod vanu dať ytong na kraj a stred aby ležala aspon na ytongu a dookola to obmurovat z 5ky ytongu.. Keďže na vaňu je vystavovana dosť veľká váha ( voda + osoba čo je vo vani)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matejb96:

Zdravim vas. Chcem sa spýtať na vaše riešenie uko…
@matejb96 A hlavne je ta vaňa šialene vysoko položená prečo sú neni trubky zasekana do zeme? A tým pádom by aj vaňa išla nižšie...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mike098:

@matejb96 A hlavne je ta vaňa šialene vysoko pol…
@mike098 menej roboty a z vane lepsi vyhlad... Urcite pojde podlaha hore... Aj ked viem si predstavit aj vymurovane schodiky k vani, nemuselo by to byt marne... Inak by som napchal pod nu podlahovy eps a komplet vypenil, tieto makke vane su nic moc len tak v lufte...
Odpovedať
ze to aj vobec niekoho napadne, nechat to na zavitovkach 😅
Odpovedať
Profilova fotka
@kejsix lebo každý skúsený z hora nespadol však? .. z tejto oblej strany som to chcel obmurovat tak ci tak.... ..zavitovka má 30cm. Železná pätka ma 14cm. Podlaha pojde do výšky 19cm od spodu pätky. ...zabetónovanie mi nezaručí väčšiu pevnosť zavitovky, ako závit v platni + samozaistovacia matka. Či?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od matejb96:

@kejsix lebo každý skúsený z hora nespadol však? …
@matejb96 planoval som nejaký ten priestor pod vaňou, krovie na čo vhodný 🤷‍♂️🤷‍♂️ prečo nevyužiť voľný priestor
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?