Inšpirácia dlazba

Dobry den, Prosim o inšpirácie kupelni. Pôdorys prikladám. Isla by som do čierno bielej, sivej, hnedej.... okno a dvere budu čierne. Obklad nechcem po strop a pokojne aj v nerovnomernej výške. P.S: viem, ze kúpeľňové štúdio mi urobi návrh, tu hladam inšpirácie a rady. Foto Vašich kupelni poteší. Dakujem
Odpovedať
@radkaanna nám veľmi pomohlo vo výbere obkladu toto video https://youtu.be/Au2cAbjOTrw?feature=... A potom aj to ďalšie https://youtu.be/bhEyj8pdi2U?feature=... Ešte nemáme hotovo ale šli sme do tmavo šedej a bledá podlaha, biely nábytok
Odpovedať
Dakujem a dávate obklad az po strop vsade?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radkaanna:

Dakujem a dávate obklad az po strop vsade?
@radkaanna nie, nemáme až po strop ale všade rovnaká výška. Nepasovalo.by to tam. Dať na nejakú stenu nizsie obklad ako inde to pasuje skôr to atypickych miestnosti alebo kde je sikmý strop. Ale do obdlznikovej kupelky by som dala všade rovnakú vysku. Strop máme ale priznaný krov, tak aj preto nemáme až do vrchu obklad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tabitka337:

@radkaanna nie, nemáme až po strop ale všade rovn…
@tabitka337 tymi servisnymi lacnymi bielymi dvierkami ste to pokazili :-(
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rkorba:

@tabitka337 tymi servisnymi lacnymi bielymi dvier…
@rkorba videla som už aj čierne ale nám to vôbec nevadí. Tam bude hneď vedľa veeeelka práčka takže biele dvierka bude alebo skôr nebude ani vidieť 😉
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od radkaanna:

Dobry den, Prosim o inšpirácie kupelni. Pôdorys p…
@radkaanna naše :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jozefs21:

@radkaanna naše :)
@jozefs21 krasna
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radkaanna:

Dobry den, Prosim o inšpirácie kupelni. Pôdorys p…
@radkaanna Zháňaťe inšpiráciu asi modernejšie ho vzhľadu tak pridávam tieto. Za mňa veľmi vkusne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@radkaanna Zháňaťe inšpiráciu asi modernejšie ho …
@profistavbari dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?