Farba rebríkových radiátorov

Ahojte, neviem sa rozhodnúť, aká farba rebríkového radiátora by bola najvhodnejšia. Mám dve kúpeľne s rôznymi farbami obkladov - viď vizualizácie. Chrómová farba sa mi nepáči. Biela farba mi príde zastaralá, najradšej by som ich kúpil v antracitovej farbe. Myslíte, že sa antracitový hodí aj do kúpeľne so zelenými obkladmi? Ďakujem za každý názor.
Odpovedať
Ty tam budeš bývať, TEBE sa musí páčiť...
Odpovedať
Mna fascinuje, ze si niekto vie vybrat zeleny pas do kupelne, ale uz si nevie vybrat farbu rebrika ;-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jozobb:

Ahojte, neviem sa rozhodnúť, aká farba rebríkovéh…
@jozobb ... koncepčne sa vám tam hodia práve biela a chróm... teda ak máte dodržané vizu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od minoo:

Mna fascinuje, ze si niekto vie vybrat zeleny pas…
@minoo sa nechal inspirovat vozidlami organu 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@minoo sa nechal inspirovat vozidlami organu 😉
@minoo @wolodymyr Myslím, že na Slovensku neexistuje fórum, kde by sa nenašiel minimálne jeden (v tomto prípade zatiaľ dvaja) diskutujúci, ktorý má potrebu toho druhého urážať, ponižovať, vysmievať sa mu, ... Len pre informáciu, obidve kúpeľne som si pred rokmi vybral z galérie firmy Siko ako inšpiráciu a boli upravené grafikom zo Sika pre moje potreby. Vtedy som farbu rebríkového riadiátoru nejako podcenil.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@jozobb ... koncepčne sa vám tam hodia práve biel…
@brapene Ďakujem za odpoveď. Asi by som tou bielou nič nepokazil...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jozobb:

@minoo @wolodymyr Myslím, že na Slovensku neexis…
@jozobb citis sa urazeny a ponizeny? Tak prepac... Nebud z toho smutny, ved je to len farba. Urcite sa ti podari najst tu pravu. Daj si kludne na cas, taketo rozhodnutia sa nemaju uponahlat...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?