Ako používať vodu z umývania a prania na toaletu?

ahojte, chcela by som sa informovat viac o moznosti "recyklovania" vody z umyvania a prania na pouzite splachovania WC. Vsetko co o tom viem je ze je to mozne ale netusim ako to funguje a kde by som mohla najst viac informacii. Dakujem vopred za kazdu radu, link na web.
Odpovedať
Profilova fotka
nikto nic? aj mna to zaujalo..
Odpovedať
hmmm zaujimave my budeme mat vodu zo studne do wc a pracky tak tiez asi ekologickejsie??
Odpovedať
janetina ako to urobite? mate studnu a vodu z nej budete odcerpavat a posielat do wc a pracky? mate dake zariadenie? kolko vas to stalo?
Odpovedať
mima 1 ano tak ale neviem ci je tam nejake cerpadlo asi ano ak ano tak to bolo uz vybudovane pred nasou kupou a ked sme prerabali nove odpady rury ci ako sa tomu hovori ;-) v kupelni tak nam sparvili v pivnici dvajake rury aj na pitnu a aj na studnu. Ak by voda bola zllá tak to zmenime. Ale to zasa ja neviem ako to zistim ci je voda zla ci len pohladom na pradlo :-D
Odpovedať
janetina aj my to máme presne tak - zo studne sa čerpadlom ťahá voda a v suteréne, tam kde idú trubky už do kúpeľne, je taký nejaký filter či čo to je, čo zabráni prechodu nečistôt do trubiek do WC a práčky. Inak vodu máme úplne číru , aj po odstátí, len sem-tam sa tam objaví trošku piesku a kvôli tomu je tam ten filter. A mikrobiol. rozbor ma až tak nezaujíma, ved ju nebudeme piť. :-D Pôvodný majitelia ju používali aj na varenie a sú živí a vyzerajá aj zdraví ;-)
Odpovedať
:-D martnema? ano zabudla som davali tam nejaky filter aj na odkalkovanie, tak som rada ze je to ok u Teba :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?