Spotrebiče rovnakej značky

Riesil tu niekto spotrebiče a dával si vsetky rovnakej značky? Jedna sa mi o trúbu indukčnú dosku a digestor. Je jedno co zvolim alebo je lepšie keď budú 1 značkyvsetky? Oplatí sa to kupovať v kuchynskom štúdiu alebo skôr extra v nejakom Elektre? Kto to riesil vie mi poradit? Keď tak aj značku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od peter6999:

Riesil tu niekto spotrebiče a dával si vsetky rov…
@peter6999 A ty toto nepoznáš ??? https://www.google.com/webhp?client=m... Nájdeš aktuálne ceny, zľavy, proste všetko na čo sa dotazuješ.... Aj práčky, sušičky, vysávače atď... Skoro každý výrobca techniky má všetko obsiahnuté vo svojom portfóliu....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@peter6999 A ty toto nepoznáš ??? https://www.go…
@frantisekca skus si pozrieť recenzie výrobkov. Je ich asi tak zo 14 značiek fakt nemám predstavu. Chcem len vedieť ci je lepšie kúpiť všetko od 1 Značky alebo kúpiť trúbu indukčnú a odsavac rozdielny. Pre a proti tejto voľby
Odpovedať
my mame vsetko rovnakej znacky, ale je to na kazdom ako sa rozhodne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rosio:

my mame vsetko rovnakej znacky, ale je to na kazd…
@rosio skôr hľadám informácie prečo ste to rovnako riešili kde vidí človek plusy. Predajca nakoľko chce predať pbjektivne vám o tom veľa nepovie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od peter6999:

@rosio skôr hľadám informácie prečo ste to rovnak…
@peter6999 Nerozumiem o čo ti ide, čo chces počuť, keď ti nestačí vidieť... Si nepostrehol, že každý výrobca si drží nejakú dizajnovú líniu? A každý ponúka nejaké "triedy", "rady" spotrebičov, no to je už aj záležitosť peňaženky. To https://www.google.com/webhp?client=m... si použil? Mám dojem že nie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nemusis mat vsetko v rovnakej znacke. Pozri na dizajn, funkcie, porovnaj ceny, pozri recenzie a podla toho si vyber. Ak chces cierne spotrebice, asi to bude jedno, neviem ci su velke rozdiely v odtieni ciernej. Ak inej farby, pozri na odtiene. Dosku mam Electrolux, ma zhruba 12 rokov a vybrala som ju kvoli farbe a vykonu. Nechcela som ciernu, bielu uz vobec nie. Je taka champagne/sedá. Ruru nam prenechali svokrovci, je bielo siva, Whirlpool. Tiez ma uz aspon 10 rokov. Digestor ani neviem akej znacky, ale je bielo sivy a vykonny, ponukli mi ho v studiu kde sme kupovali kuchynu v 2021. Ladi s rurou. Napr chladnicku mam smeg, lebo som chcela velku (ma 319 l), vstavanu, s prudiacim vzduchom. Ponukli mi ju v studiu. Mycka smeg, mrazak Liebherr. (Nebyvam na sk)
Odpovedať
Ja som kupil AEG chladnicku s mrazakom70cm,indukciu 70cm,umyvacku,rúru,mikrovlnku,akurat digestor je fagor.Chladnička nie je najtichšia,ale dá sa,mikrovlnka bola nefunkcná od výroby,a stále v nej poblikuje svetlo.Inak v poriadku.Myslím ,že AEG bude asi stred v kvalite aj cene.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od peter6999:

Riesil tu niekto spotrebiče a dával si vsetky rov…
@peter6999 osobne sa držím jednotnenj dizajnovej línie, nie jednej značke. Ked mám digestor nerez, tak chcem mať rúru nerez, mikrovlnku nerez a chladničku nerez.. Ked mám smotanovú kuchyňu, tak nebudem kombinovať nerez s čiernou a do toho somotanu. Ale lpieť na jednej značke len kvôli značke je pre mňa obmedzujúce. Na spotrebiče mám viac požiadaviek a nie vždy to dokáže jedna značka zastrešiť pri všetkých spotrebičoch.
Odpovedať
My mame z každeho rožku trošku. Chladnička, pracka sušička samsung. Umyvačka ETA (a stoji za hovno). Rura gorenje. Mikrovlnka gorenje. Varna doska elektrolux.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

My mame z každeho rožku trošku. Chladnička, prack…
@arcticcode Taky tak. Ono aj keď nejaká značka robí viacej spotrebičov, tak nie všetky musia byť rovnakej kvality. Môžu sa zameriavať dajme tomu na práčky, ale už nejaký iný spotrebič môže ísť kvalitovo dole. Myslím, že nie je nutné riešiť všetky spotrebiče rovnakej značky, načo.
Odpovedať
Pre vysvetlenie: riešim už kuchyňu a rozmýšľam či spotrebiče riešiť rovno v decodome alebo sa oplatia mimo v nejakom Elektre brat. Tých značiek je neúrekom a ked som aj bol v Elektre povedali mi ze je jedno aká značka čo si osobne vôbec nemyslím. Preto skôr hľadám cenové indukčné do 400-450 eur rúry rovnako v tej cene. Recenzie čítam sledujem videá no zatiaľ si neviem presne vybrať
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od peter6999:

Riesil tu niekto spotrebiče a dával si vsetky rov…
@peter6999 je to jedno. Kup co najlepsi pomer cena/vykon. U nas to je take vselico, umyvacka BOSCH, chladnicka tiez, rura Whirpool, inducka Gorenie a digestor je Klarstein. Mikrovlna rura zasa LG :) Taky gulas od vsetkeho. Rura a inducka su cierne nech ku sebe pasuju, digestor je biely aby pasoval ku hornym skrinkam v kuchyni. Mikrovlnka je tiez biela a chladnicka nerezova - pasuje ku drezu :) Videl som ak kychynu kde su vsetko vstavane spotrebice BOSCH jednej rady. Vyzera to dobre ale zas cena je vyssia a okrem umyvacky by som BOSCH nebral (este pracku, ta ale nie je v kuchyni). P.S> zorad si na heureke vyrobky podla oblubenosti a uz iba citaj recenzie.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od peter6999:

Pre vysvetlenie: riešim už kuchyňu a rozmýšľam či…
@peter6999 podľa toho aké spotrebiče či volne stojaté v rozmere aký na to máš a potrebuješ alebo zabudované do linky, kvalitná značka ti je k ničomu, lebo čo ked práve ty natrafíš na ten vadný kus, kde je len 2-3 na tisíc alebo lacnejšia kde je vadných napr 10 na tisíc
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od epto:

@peter6999 je to jedno. Kup co najlepsi pomer cen…
@epto znami takto tiez riesili vsetko od tejto znacky, co spominas aj ty a dokonca aj tu pracku maju zabudovanu do linky v kuchyni. velka kuchyna, tak vyuzili ten priestor na maximum. oni to nejak riesili spolu aj s kuchynou a spotrebice tym padom vychadzali lepsie, ako keby ich mali kupovat zvlast. a teda zavazila asi aj ta pohodlnost, ze to mali vsetko hotove naraz a nemuseli behat a zhanat, porovnata atd.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?