Spotrebiče Philco????

Ahojte mate niekto tieto spotrebiče aké sú ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Ahoj ja som mala umyvacku, kupovanu v Eshope a nepacila sa mi, nedalo sa skladat nic ani ,menit risa mi tiez neprisiel dobre vysuseny, tak som vratila vramci moznosti bez udania dovodu. Kupili sme Bosch a s tou som spokojna.
Odpovedať
@preciosa stara znacka, vlastni to myslim elektrolux, v pohode kup ak sa ti paci alebo vyhovuje
Odpovedať
@preciosa je to stara znacka s osvedcenou kvalitou, vlastni ju Elektrolux ako bolo pisane, neviem ako to je so servisom. Cakat s pokazenou chladnckou v lete dva dni kym sa mi ozve operator, a posle technika, nie je nic moc. Dostupnost servisu treba zvazit pri vybere spotrebica
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Znama chcela kúpiť Philco práčku. Nakoľko som ju asi pred 30-timi rokmi mal a bol som veľmi spokojný, tak som jej ju odporučil. V predajni, kde ju chcela kúpiť ju predavač odradil aby ju nakupovala. Vraj odkedy patrí Philco pod Elektrolux, tak aj kvalita išla rapídne dole a so servisom sú problémy, opravy trvajú dlho kvôli nedostupnosti náhradných dielov. :-p
Odpovedať
@jamk1 ano, niekdedy bolo Philco to naj naj co sa u nas dalo kupit. Ten servis je fakto problem. Hlavne u tych renomovanych znaciek. Ku dielom sa dostanu len zmluvne servisy, zmluvnych servisov je malo, nahradne diely v cenach, ze sa cloveku oci pretocia... A to nie je len korporacia Elektrolux , to je to iste LG, Samsung... Preto kupujem to, co vie opravit aj Jozo od susedov. Keby nieco...
Odpovedať
My mame indukciu, ruru a digestor od nich, momentalne vsetko funguje uz 6 rokov bez jedinej vady (a to sa u nas naozaj vari niekolkokrat do dna a o peceni ani nevravim, kedze peciem na zakazky), takze ja odporucam :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch

Odpoveď na príspevok od preciosa:

Ahojte mate niekto tieto spotrebiče aké sú ďakuje…
Digestor Philco nikdy. Pokazil sa hneď po dvojročnej záručnej dobe a nevie ho nikto opraviť, resp. značkový servis nie je v každom okresnom meste a požadujú, aby som im ho tam priniesol... vraj potom uvidia...
Odpovedať
nasi maju pracku uz asi deviaty rok a stale ide v pohode, ako ma. tak neviem, mozno zalezi aj od toho, ze na aky kus clovek natrafi.
Odpovedať
Pre mňa toto akosi neznáma značka. To asi nemajú ani vo všetkých elektrách, či?
Odpovedať
Mám od nich chladničku, všetko v poriadku. Je to prezlečený Electrolux. Servisu by som sa neobával, každý technik ktorý vie opraviť Electrolux opraví aj toto, v prípade chladničky je to úplne identický produkt. Každý schopný technik by mal vedieť ako to v elektrosvete funguje a aké diely ktoré značky zdieľajú (minimálne čo sa týka veľkej bielej techniky). Pri menších spotrebičoch to samozrejme nemusí platiť a produkty môžu pochádzať od xyz výrobcov z Číny.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?