Senosan

Dobrý večer, chcela by som kuchynu kombinácia halifax prírodný a senosan biely. Zaujíma ma ten Senosan, Je ta bila taká pekná biela ? Nezažltne časom? Ma niekto z toho materiálu kuchynu? Dakujem
Odpovedať
Ahoj, mam kuchynu kde mam dvierka senosan biela. mame ju uz 5. rok a vyzera rovnako, ziadne zazltnutie, proste nic a to sa u nas vari skoro kazdy den. smelo do toho. inac dobra kombinacia, halifax prirodny mam vybraty a chcem z neho komplet vsetko na dome 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Senosan je skvely ci uz v lesku alebo v matnom prevedeni. V lesklom su dve moznosti bielej a to ziariva ( je to klasika biela ) a arkticka a ta je ako cerstvy sneh .. najbelsia. Matna je iba ziariva.
Odpovedať
@wolodymyr dakujem 😄 tak som už rozhodnut čo dam do domu. Aj skrine kedže chcem biele
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska344 som rad ze som ti pomohol aj napriek tomu ze ma tu adminka za to buzeruje v sukromnej poste 🤣🤣🤣
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, ja sa taktiež pripajám k diskusii. Priam riešime kuchynsku linku a ten Senosan od Svetdvierok vypadá najlepšia voľba, zároveň aj cenovo dostupné 🙂 Chcel by som sa Vás opýtať má niekto Senosan vysoký lesk - šedo hnedá svetlá lesklá 85468? 🙂 Mi pripadá ako kašmírová a najviac sa nám zapáčila a je príjemne teplá 🙂 keby niekto vedel hodiť kuchynu keby mal v tom prevedení by moc pomohol 😉 u nich mi moc takto ten obrázok nepomohol keď to je v jednej farbe 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?