Predné dvierka umývačky

Ahojte, priniesli nám dnes moju prvú umývačku riadu. Samozrejme som si to všimla až potom čo dopravcovia odišli.. a totižto na predných dvierkach je preliačenina (prikladám foto). Stalo sa to niekomu z vás? Riešili ste to alebo je to len kozmetická chyba? Volala som im a že je to len tenký plech, pôjdu na to dvierka nebude to vidieť.. Ono zo spodu je tá pena, možno to vzniko len pri jej vkladaní... aký je váš názor? Dopredu veľmi pekne ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaela2727:

Ahojte, priniesli nám dnes moju prvú umývačku ria…
@michaela2727 Je to síce estetické poškodenie, ale na funkciu umývačky to nemá vplyv. Navyše, po osadení dvierok to nebude ani vidno. Pri osádzaní dvierok to bude treba trochu rukou vyrovnať, ale inak je to bezvýznamná drobnosť. AKo môžeš to reklamovať u dopravcu, ale teraz už len ťažko dokážeš, že to to tak vyložili. Môžu tvrdiť, že si to manipuláciou pokrivila. U predajcu to nie je na reklamáciu, nie je to výrobná vada. Ten, čo bude osádzať dvierka, to trochu napraví a už to nebudeš vidieť.
Odpovedať
pokiaľ je to ozaj tak, že to nemá na nič vplyv, tak by som to nechala tak. akože hej, mňa by to tiež štvalo, že mi prišiel nový spotrebič a hneď nejaké poškodenie, ale keď sa to skryje a na funkčnosti to neuberá, tak okej. veď pravdepodobne by aj tak už človek nič nedoriešil.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chrobak7:

@michaela2727 Je to síce estetické poškodenie, al…
@chrobak7 @adele22 Ďakujem vám za názor 🙂 prosím vas, asi blbá otázka, ale prvý cyklus má byť prázdny, len so solou.. aký program zvoliť? autočistenie (65 stupnov) alebo klasiku Eco (50 stupnov)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna s co najvyssou teplotou, ak tam mate nieco na 70C dajte ten,
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mgx:

podla mna s co najvyssou teplotou, ak tam mate ni…
@mgx najviac stupnov má program Auto intenzívny 65 alebo to Autočistenie 65.. . 70-tku tam nemám, je to whirlpoolka 🙂 ďakujem vám za odpoveď idem to vyskúšať 😄
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaela2727:

@chrobak7 @adele22 Ďakujem vám za názor 🙂 prosím …
@michaela2727 mama davala ten najvyssi, aj v praci to tak robili a to tam mali az 90 stupnovy. a co sa tyka preliaceniny, objednala si si mycku bez nej nie s nou, no ak ta ubezpecili ze to nebude vidiet a nebude to mat ziadny vplyv pri umyvani, tak by som to neriesil. uz az potom dodatocne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adam77:

@michaela2727 mama davala ten najvyssi, aj v prac…
@adam77 fuu tak 90-tku tu nemám ani omylom 😄 najviac 65 🤷🏻‍♀️
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaela2727:

@mgx najviac stupnov má program Auto intenzívny 6…
@michaela2727 tak daj program s najvyššou teplotou a dĺžkou.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaela2727:

@adam77 fuu tak 90-tku tu nemám ani omylom 😄 najv…
@michaela2727 Umývačky nemávajú program s 90 °C umývaním, to jedine práčky. Možno nejaké priemyselné, ale domáce majú program max. 70 °C. Na prvé použitie stačí spustiť akýkoľvek program, aby si zistila, či to funguje.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?