Má niekto digestor nerez so sklom?

Zobraz úvodný príspevok
velmi sa mi paci digestor v kombinacii nerez + sklo od electrolux-u. mate s tym skusenosti? ako sa to cisti? teraz mam nerezovu ruru, mikrovlnku a varnu dosku (vsetko od whirpool) a niekedy by som to najradsej vyrazila oknom, co sa to neda poriadne vycistit a ostavaju na tom capky. kupovali sme ich pred ca. 6 rokmi, hadam odvtedy technologia trochu pokrocila a maju na to nejaky vynalez na cistenie a nezacapkanie ... alebo som naivna? :-D
Odpovedať
1
2
blanka.k -každá digestoř jena reciklaci a odtah a na tobě záleží jestli jí použiješ tak či tak.Jen když máš reciklaci tak si k tomu musíš koupit uhlíkovej filtr.Ten elektrolux je pěknej a nebo mám teď v nabítce Ariston za 2900,-kč
Odpovedať
http://www.gorenje.sk/20973?aid=13951 my mame tento uz snad treti rok... nie je to farba nerez ale material nerez, nato nas upozornovali pri kupe, ze farba neni taka pekna a aj ze sa neskor osupe... stal dakych 3-4tis Sk... inak na udrzbu vcelku fajn...
Odpovedať
Urbisek - aha, tak to mi nikdo neřekl :-N Mě ale právě mate teda to, proč to na webu mají rozděleno jako odtahové digetoře a cirkulační (nebo tak nějak). Tak to musím vletět ještě jednou do nějakého kam.obcodu ať mi řekne, jestli je vůbec možné sehnat nějakou digestoř, co má max.100 na výšku. Větší prostě do kuchyně nenacpu. Sharin - tak ta je docela dobrá, sice má na konci 14 cm, ale to nveadí, to je v rohu. A nemá tam nahoře ten odtah. Předpokládám, že je tam nějaký "špunt". A cena je usper. Akorát jsem si te´d všimla, že je to Mora a ne GOrenje :( Od té značky nás v Elektrowordu trochu odrazovali . :-N
Odpovedať
blanka: on ma az 6 moznosti odtahu, ale nemusi byt, lebo ma aj samotny filter bez pouzitia odtahu... inak su vsetky tie otvory na odtah zaslepene... a mora patri pod gorenje... my mame inak mora varnu dosku a ruru gorenje... a ani na jednom spotrebici neni dako vyrazne napisana ta znacka :-)
Odpovedať
My také máme sporák Gorenje. :-D A s tu značkou jsme spokojeni, jak jsem psala v obchodě nám říkal, že na Moru mají víc reklamací než třeba Gorenje, ale ony ty vystavené byly bílé, takže jsme o tom ani neuvažovali. Ale ta vaše se mi líbí, ale... Ale díky za inspiraci, zkusím kouknut na netu na refernce a pak stejně ještě vletím někam do obchodu, třeba už budou mít něco pravého ořechového.
Odpovedať
My sme to vtedy brali ako komplet na splatky a v podstate predajca dostal instruktaz, nerez - mora a co najlacnejsi :-D viac sme nad tym nehutali :-) a aj tak viac pouzivame svetlo na digestori ako samotne odsavanie :-D ked treba precistit vzduch v kuchyni tak otvorime balkonove dvere :-) isto najdes to, co hladas :-)
Odpovedať
My to tam zase chceme, aby nám nešla pára na skříňky, aby se nerozpadly. Takže vlastně takový lapač vlhkosti. Na "smrádek" taky máme několik oken :-D Takže mi nezáleží na výkonu, ale spíš na designu a velikosti. A ceně :-N
Odpovedať
blanka.k -jakou digestoř na výšku 1000mm,to myslíš komínovou,tak ta je 50 -60 cen´táku vysoká a pak máš 2 komíny,který ma buď prodlužuješ nebo zkracoješ komín takže dosáhneš až do stropu,nebo to necháš krátké. Třeba Ariston má minimální výšku i s komínem 910mm a podobně na tom budou i ostatní digestoře od jiných značek,takže se nemusíš bát vybrat si jakoukoli. :-D
Odpovedať
Ne, napsala jsem 100mm ;-) Asi profesionální deformace psát všechno v mm, ono to asi mate, když jsem tam nenapsala jednotku :-N Se polepším ;-) Kdyby mi nezáleželo na výšce, tak je výběr super, ale potřebuji ji "narvat" pod horní skříňky, takže potřebuji nějakou "slim"
Odpovedať
no tak to je jednoduchý,vem tu výsuvnou,ta má tu lištu asi 5cm,ale musíš ten zbytek dostat do skřínky!!! x-)
Odpovedať
Ale já to do skříňky nedostanu , to je ten problém :-( Jednak si nechci ubírat místo ve skříňce, a hlavně přímo nad sporákem je rozhraní mezi 2 skříňkami, takže do nich nic nestrčím :(
Odpovedať
blanka.k -Aha tak to tam můsíš dát podstavnou,ale čoveče asi nejniší je 150mm.Tak to je prekérka,to ti nezávidím.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Už jsem to zas někde vyhrabala - podvěsná, to je to pravé označení. A fakt jsou na konci kolem 150mm, ale u hlavy je to méně, no musím udělat nějaký "model" z krabice a zkusit, aby se mi muž o to neomlátil, já jsem prcek, mě to vadit nebude . Ještě blbý dotaz, stačí k tomu jen 1 přívod elektřiny a toť vše, že? A musí se to kotvit do skříňky nebo to má nějaké vlastní kotvení do zdi?
Odpovedať
Má to oboje,ale stačí to zevnitř přidělat ke skřínce.A pozor pokud máš plynovou desku tak byz digestoř měla mít 70cm nad sporákem !!!!!Jeden přívod ti stačí, a musíš tam dát uhlíkový filtr.
Odpovedať
Děkuji moc.Já bych to radši přidělala ke stěně :-) Deska je sklokeramika, takže je to ok. Tak jsem si oddychla, že to půjde, díky za rady ;-)
Odpovedať
Tak ať ti to výjde.Hezký večer
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?