Kúpeľňový nábytok

Ahojte idem si po radu. Máte tu niekto skúsenosti so skrinkami do kúpeľne od značky kielle? Alebo aké by ste si kupili? Nasiel som na internete aj v MM https://www.merkurymarket.sk/vrobok/k... v sanitino dost podobne akurát ina značka. https://www.sanitino.sk/kielle-vega-s... Otázka či to je rovnaké alebo to v MM je slabšej kvality. Viete niekto poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna pokial to nevidis nazivo, tak nevies co kupujes. moze to byt kludne ta ista kvalita a vsetko, a v mm ta to vyjde o stovku lacnejsie. neviem, ci je sanitino az tak fajn predajca, ze by ta kvalita bola vyrazne vyrazne lepsia.
Odpovedať
ahoj, my mame skrinku z toho preveho obchodu. kupovali sme taku lacnu, vtedy sa inak nedalo a na moje prekvapenie ju mame uz niekolko rokov a je stale rovnaka.
Odpovedať
Čo som sa ako tak pýtal ľudí tak vraj tá značka kielle čo vyrába dane umývadlo je lepšia ako v mm. Šlo mi len o to či nezaplatím za značku zbytočne keď to bude ten istý výrobca. 100 eur nie je problém problém by bol platiť za to iste. Náhodou odporúčanie odkiaľ brat kúpeľňový nábytok?
Odpovedať
Ahjoj, my máme tú prvú skrinku z merkury. Je dosť "labilná", už aj len tak odložená bokom pred montážou sa hegala zo strany na stranu pod váhou toho umývadla... ale inak dizajnovo pekná...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jan5595:

Ahjoj, my máme tú prvú skrinku z merkury. Je dosť…
@jan5595 tak prihodia sa pri montazi nejake srouby navyse, alebo nejake lepidlo a skrinka bude drzat este lepsie ako nejaka na mieru robena 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zur:

@jan5595 tak prihodia sa pri montazi nejake sroub…
@zur My sme to vyriešili, že okrem toho klasického "závesu" sme skrinke pridali a 2 nôžky dopredu, zároveň aj z časti doplnili sololit zo zadnej strany. Zatiaľ drží... :-)
Odpovedať
Tak ja by som osobne Merkury vôbec neodporúčala, nakoľko s nimi máme len zlé skúsenosti. Buď to bolo kvalitovo veľmi zlé a museli sme takmer ihneď reklamovať alebo nám dodali úplne niečo iné ako sme chceli. :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?