Kto vyrába krémovú chladničku s mrazničkou?

Profilova fotka
ahojte, neviete poradit ktory vyrobca okrem Gorenje, Ardo a Sharp vyraba este kremovu / bezovu/ slonova kost chladnicku kombinovanu s mraznickou??? DAKUJEM :-)
Odpovedať
Smeg
Odpovedať
Profilova fotka
Stolverka, krasne....ale cenovo dost vysoka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
poznam par ludi, co si kupili bezny biely spotrebič, a predne plochy si dali nastriekat farbou na baze autolaku ... odtienov je niekolkotisíc
Odpovedať
iste, len každý nemá tú možnosť, ale tiež som počula, že výsledok môže byť veľmi dobrý ;-) ešte to má nardi, skús look
Odpovedať
Profilova fotka
No,asi som mala odvazna....neviem, ci by som mala odvahu strriekat farbou spotrebic...ale clovek nikdy nevie. Idem este pogooglit. Ak by ste mali este nejake tipy, tak budem rada, ak sa podelite. Dakujem. j
Odpovedať
asi už len nardi, čo viem, ale zas neviem aká je to kvalita
Odpovedať
Profilova fotka
monykaaa • Dnes o 13:05 Ahoj, tak túto som našla dnes na nete a zdá sa mi úúúplne skvelá, ako sa Vám páči? http://www.elektro-garden.cz/produkt/... sirinka • Dnes o 13:35 vyzera super, taka trochu retro.... ak sa hodi k ostatnemu zariadeniu, preco nie nanyka • Dnes o 14:43 my v buducnosti tiez planujeme farebnu chladnicku, no cervenu alebo ciernu.. tieto retro sa mi pacia, len by sa mi nehodili k ostatnemu..budeme mat taky az ultramoderny dizajn.. stolverka • Dnes o 14:49 zvnútra nie je nič moc, videla som ju otvorenú, aby si nebola sklamaná, nehovoriac o značke ARDO. Tento štýl má aj SMEG, to je vyššia trieda, ale aj vyše peňázov. dalia • Dnes o 14:59 je bomba, moc pekna, ja mam vsechny spotrebice vestavene, ale do tohoto bych klidne sla kessinka • Dnes o 15:36 my sme pôvodne chceli smeg oranžovú, tá je omnoho krajšia, ale aj drahšia, potom sme premýšľali nad ardo, ale aj s mrazničkou, dvojdverovú, pekná je, ale hlavne na obrázku, keď sme ju videli v predajni (stačilo v čiernom) boli sme dosť sklamaný, pretože na nej bolo hrozne vidieť že je strašne nekvalitná....tak sme si nakoniec kúpili úplne inú, striebornú (aj tak náš bytík je (podľa iných) až priveľmi farebný ) fra • Dnes o 16:35 farba a dizajn nie sú zlé (o značke nehovorím) a určite si viem predstaviť priestor, kam by sa hodila...ale musel by to byť dosť špecifický priestor...nevravím, že nie moderný, ale asi by mala mať dosť priestoru okolo seba, aby mala dosť miesta vyniknúť....
Odpovedať
Profilova fotka
monykaa, pekna chladnicka, ale ked pozriem do tvojho albumu, do takej kuchyne by som si ju nedavala... ;-) podla mna je to skor kus - objekt na ozivenie kuchyne v takom priemyselnom style, pripadne do retro-kuchyne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?