Indukčná varná doska Bosch PIF672FB1E biela

Dobry den vie mi niekto poradit ako zapojit tuto dosku.Radu potrebujem len zo sedym kablom do vypinaca mam dovedeny 5 zilak 3xfaza nulak a zem.Podla schemy by som mal prepojit nulak zo sedou fazou bude to tak spravne?Dakujem
Odpovedať
Iba v tom pripade ze budes mat sedy zapojeny na nulovom aj v rozvadzaci, inak to silno neodporucam...
Odpovedať
Takze radsej sedy nepripajat vobec pravda??pretoze silne pochybujem ze to bude v nulovom.
Odpovedať
@mado777 tak
Odpovedať
@mado777 Z dosky do toho vypinaca je dodany kabel akeho prierezu? Snad 2.5 mm2. Pri dvojfazovom zapojeni nema zmysel zdvojovat nulovy vodic, kedze jeho zataz sa roznymi fazami znizuje, nie zvysuje. Ak neriesime problematiku vyssich harmonickych, co tu urcite nemusime. Odporucaniu vyrobcu teda vobec nerozumiem. Sedy nepripajaj nikam.
Odpovedať
@zefe zdravim z dosky do vypinaca k rure bol kabel dodany 5 G1 1.5mm2 moze to byt preto take odporucanie??
Odpovedať
@mado777 Na 2 (rozne) fazy to nema zmysel zdvojovat ani pri 1.5 mm2. Ten kratky privod nevadi 1.5 mm2, hoci ja to vacsinou vyhadzujem a davam 2.5. To je len moja uchylka.
Odpovedať
@zefe tak super dakujem pekne za radu 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?