Sifon pod drez

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon pod drez v kuchyni a stale nedrzi alebo preteka. Prosim viete poradit?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od timuell:

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon…
@timuell a neprekáža Vám že to máte totálne nakrivo.....ako by to tesnenie malo držať pod takým uhlom? Okrem toho máte odvod vody v stene minimálne o 10cm vyššie ako by sa patrilo
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od timuell:

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon…
@timuell sa nediv, ked to máš všetko z uhla. Dodrž pravé uhly, nikde ťa to nesmie ťahať, žiadne násilné spájanie. Navyše, kto ti robil odpadové rúry? Je to celé nariť, takto sa to nerobí. 5cm pod hranou drezu je amaterizmus. Rozmontovať a prispôsobiť. Sifonový oblúk namontovať čo najbližšie k vyústeniu drezu, t.j skrátiť tú krivo namontovanú trubku na max 5cm, potom otočiť ten odpad horizontálne a pripojiť do spádu bez zbytočných previsov. Normálne pozerám na ten obrázok s otvorenou hubou...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od timuell:

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon…
@timuell Do psej matere to sa takto nerobí....😀 Že vraj tečie... Nemáš ani potuchy ako sa to má robiť?? Keď nie tak si zavolaj vodára..Všetko krivo a potom sa divíš že to netesní??? Fušerina, fušerina na n-tú!!!!!!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od timuell:

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon…
@timuell PreeeeBooooha !.... To Vám fakt nevadí sa na to pozerať????... To naozaj na tom ohyzde nevidite nič zlé ????.... Ja už tomu nerozumiem.
Odpovedať
Ved uz ked sa logicky zamyslite, tak je jasne ze v tych rurach bude vzdy stat voda, ked odpad je vyssie ako 3/4 toho sifonu. O tom, ze je to uplne krive skoda diskutovat.
Odpovedať
Dnes sa oplatilo otvorit modrustrechu 😁
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od timuell:

Zdravim, pokusame sa svojpomocne namontovat sifon…
@timuell Keď skrátiš tú rúrku, ktorá ide z hora, z drezu, na minimum, tak sa ti podarí priamo napojiť do toho druhého vývodu v stene, ktorý je teraz zazátkovaný. Keď nie tebe, tak šikovnému vodárovi určite... :-)
Odpovedať
,,,niekto si tu z nas jednoducho len robi srandu ... a to ešte ani nie je ani 1.april 😂 normalne zmyšlajuci človek to takto nenamontuje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mato981:

,,,niekto si tu z nas jednoducho len robi srandu …
@mato981 tiež mi to došlo.. Ved to vyústenie z drezu ani nemôže byť naskrutkované natesno.. Je to len poskladané bez tesnení.. A my sme naleteli.. Bravo timuell, dostala si nás.
Odpovedať
Profilova fotka
A ja som si naivne myslel ze ked som videl hada na bicykli ze uz som videl vsetko 😅
Odpovedať
pouzi "Husi krk" ked nemas geometricke citenie😉
Odpovedať
Ja takisto nie som odbornicka a sama si s technickymi vecami v domacnosti poradit neviem :-D Ale tak tu vidi podla mna aj obycajny laik a amater, ze co je tu zle. Ked uz to vidim ja, tak to je uz ozaj co povedat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?