Odolné rukavice na likvidáciu pichľavých kríkov

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Potreboval by som zohnať rukavice, ktoré by odolali prepichnutiu kríkmi, konkrétne sa jedná o trnky, hloh a šípy. Dúfam, že také rukavice existujú, lebo ich neviem dogúgliť a ani v obchodoch som na nič také nenarazil. Prípadne by mohli byť odolné voči prepichnutiu ihlou alebo klincom. Vo voľnom čase sa venujem likvidácii kríkov na záhrade a už ma fakt nebaví vyberať si zapichnuté tŕne z rúk. Vedeli by ste mi nejaké konkrétne poradiť? Ďakujem
Odpovedať
1
2
@jakino hadam s tym nechces naznacit, ze zita nemala pravdu?!
Odpovedať
@gashtaan ale to nie cez tie moje si pchal spendlik za nechtik :-D
Odpovedať
@jakino budeme radi, ked nam potom napises, ako sa Ti kupene rukavice osvedcili na tie trne x-)
Odpovedať
@gashtaan nieee, @zita19 mi odporučila tie kožené zelenobiele, nie tieto :-)
Odpovedať
@jakino som myslel, ze si uz skusal oboje, ked si pisal "dorazili aj tie" :)
Odpovedať
@gashtaan tie kožené mám v aute, ktoré je momentálne mimo dosah a nenapadlo ma včera vyskúšať ich špendlíkom...
Odpovedať
Teraz som narazil na tieto "s vysokou odolnosťou voči tŕňom". Len škoda, že majú dierovanú dlaň a tá odolnosť je len z opačnej strany dlane :-(
Odpovedať
Voci trnom su odolne zvaracske rukavice z 1mm hrubej koze ale su tvrde na pracu a preto ich zvaraci velmi nemusia a maju radsej meksie rukavice ,ze treba take nieco hladat. Ale ked mas taku spotrebu rukavic na taku hnusnu robotu s trnami tak ja by som pouzil iny sposob. Ja vacsinou na taku robotu zavolam cierne mensinove etnikum na brigadu a ti to spravia aj bez rukavic :-D
Odpovedať
@kreola osvedčili sa mi tieto. Za osem hodín práce s kríkmi ich nič neprepichlo
Odpovedať

Odpovedať
@jakino Jej dakujem za mini recenziu :-). Kupim a vyskusam aj na kaktusy :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?