Strešné pur panely

Ahojte, robil niekto z vás strechu zo strešných pur panelov?Kde ste zohnali všetky montážne komponenty k panelom?Akú firmu by ste osdporučili?Išli by ste do toho znova?Som z okolia NMnV Ďakujem veľmi pekne!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bibinkaa:

Ahojte, robil niekto z vás strechu zo strešných p…
@bibinkaa Mysliš PIR panely?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marelektro:

@bibinkaa Mysliš PIR panely?
@marelektro a aky je rozdiel v montazi? Ci Pir sa montuje inak ako Pur? @bibinkaa na halu hej na RD osobne nie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od palo18:

@marelektro a aky je rozdiel v montazi? Ci Pir sa…
@palo18 mne teraz ukladali pir panely na strechu, myslim ze podobne sa uklada aj polystyren
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od palo18:

@marelektro a aky je rozdiel v montazi? Ci Pir sa…
@palo18 V montazi asi ziadny, ale neviem o tom, ze niektory vyrobca ponuka system na zateplenie striech rodinnych domov z PUR panelov. My sme sa tiez rozhodli pre nadkrokvovu izolaciu PIR panelmi. Montaz je jednoducha, treba si hlavne ustrazit perfektne ukoncenie parotesnej zabrany v detailoch. povodne som chcel ist primarne po cene (polske panely Thermano), ale po rozhovore s obchodnym zastupcom od Thermana, sme sa rozhodli pre uceleny system od ineho vyrobcu, prave kvoli prepracovanosti problematickych detailov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bibinkaa:

Ahojte, robil niekto z vás strechu zo strešných p…
@bibinkaa Ahoj, ja som na dom dával panely Bramac Therm Top hr. 220mm, montáž je v celku jednoduchá len je tam veľa detailov s parozábranou ,ktorá ide pod panely, to keď sa zanedbá je problém...určite odporúčam
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marelektro:

@bibinkaa Mysliš PIR panely?
@marelektro neviem presne, či pur alebo pir panely.Robíme garáž a chceli sme dať tieto panely, lebo si myslíme, že to je rýchlejšie oproti plechovej streche...alebo sa mýlim?Čo by ste doporučili vy?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bibinkaa:

@marelektro neviem presne, či pur alebo pir pane…
@bibinkaa takže chcete klasické pur panely traperzové strešné a nie nakrokvové izolačné pir panely? Na garáž si ich kludne dajte ale skúste si ich dať najskôr naceniť. @uhlikova_stopa @marelektro vidíte, vobec ma nenapadla nadkrokrovka s pirka. Vďaka.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od palo18:

@bibinkaa takže chcete klasické pur panely traper…
@palo18 aj sme si ich dali naceniť..len niektorí sú takí špekulanti, že všetky ceny uvádzajú bez DPH a mám si niekoho zohnať, kto mi to nakúpi bez DPH...cena panelov 54m2 vyšla 1500 eur a všetok montážny materiál k tomu+DPH ďalšieu 1000 eur...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?