Striekany brizolit.

Profilova fotka
Mam murovaný plot, ktorí je z liateho betónu a na vrch pôjdu plastove dosky. Liaty betón chcem neako upraviť a to buď styrodur, lepidlo, omietka alebo len 2x striekany brizolit. Kto ma aké skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lubobalascak:

Mam murovaný plot, ktorí je z liateho betónu a na…
@lubobalascak , my máme mali ten striekaný brizolit na plote. Teraz plánujeme lepidlo omietka.Ale bolo mi povedané, že by bolo lepšie dať styrodur, lepidlo, sieťku. Len neviem či to bude pekné na existujuce vrchne dosky. Už nebude taký presah a nebude to pekné. Takže mne by bolo lepšie len to lepidlo a sieťka. Len neviem či to niečo vydrží...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od elisss54:

@lubobalascak , my máme mali ten striekaný brizol…
@elisss54 Ako dlho už máte ten brizolit ako ste ho aplikovali? Ja sa rozhodujem nad brizolitom alebo styrodur, lepidlo, sieťka a fasadna stierka. Neviem sa rozhodnúť lebo mam známeho čo uz má brizolit a vravel ze by to nemenil z dôvodu že brizolit netaha vodu a vlhkosť a lepidlo je ako špongia. Moze to byť pravda a vydel som už veľa plotov kde majú odpadnute komplet cele sieťky s lepidlom a tie staré brizolitove stále držia
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lubobalascak:

@elisss54 Ako dlho už máte ten brizolit ako ste h…
@lubobalascak , mame to fakt veľmi dlho, ani neviem presne, možno 30 rokov....Predtým nam tam odpadli kabrince, tak sme volili tento brizolit. Ako sme to robili už naozaj si nepamatam. K tomu nasávaniu vlhkosti sa neviem vyjadriť. Treba ale okolo murika tu nopovu foliu, ta aby mohla pomocť..., alebo sa mýlim.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od elisss54:

@lubobalascak , mame to fakt veľmi dlho, ani nevi…
@elisss54 nopova folia nieje práva hydroizolácia. Co mam známeho tak mal aj izoláciu aj nopovou fóliu a aj tak mu to všetko odpadlo len styrodur mu ostal.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lubobalascak:

@elisss54 nopova folia nieje práva hydroizolácia.…
@lubobalascak a čo je pravá hydroizolácia??? To čo teraz ten murík podkopať či čo.... zaizolovať, aby neťahal zo spodu vodu?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od elisss54:

@lubobalascak a čo je pravá hydroizolácia??? To č…
@elisss54 obkopat, natiahnuť izoláciu aspoň 10cm nad zem, a potom nopovou fóliu, geotextiliu, drenážna rúru, zahazadzat makadamom 16/30 10cm od vrchu, uzavriet geotextiliu a zrovnať zeminou. Takto som to robil ja..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?