Lepenie EPS

Ahojte, Je tu niekto kto šaloval základovú platňu styrodurom ? Ide mi o jeden detail. Ako ste potom zakladali a lepili prvý rad fasádneho polystyrénu ? Dávali ste zakladaciu/štartovaciu lištu alebo ste využili už použitý styrodur a položili ste eps naň. ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od m_martin:

Ahojte, Je tu niekto kto šaloval základovú plat…
@m_martin uklada sa na neho, startovacia lista sa pouziva na to, ak zacinas "vo vzduchu".
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od m_martin:

Ahojte, Je tu niekto kto šaloval základovú plat…
@m_martin ukladal som priamo naň, ale dával som do vrstvy lepidla medzi soklový styrodur a fasády EPS husté pletivo. Ak by sa náhodou myšky rozhodli ísť smerom nahor...
Odpovedať
@megdesign a teraz tak hypoteticky. Možno moc nad tým premýšľam, neviem. Dajme tomu že styrodur nemusí byť úplne v rovine, je tam určitý výškový rozdiel po celom obvode. Keďže aj murivo sa zakladá do maltového lôžka a ukladá sa do roviny a korigujú sa výškové rozdiely. Ako postupovať v takomto prípade?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od m_martin:

@megdesign a teraz tak hypoteticky. Možno moc na…
@m_martin ja som mal XPS úplne v rovine. Lebo jeho vrch bol vrch dosky. Podľa toho XPS som rovnal. Ale ak to máš krivé, tak asi len zrovnať. Prípadne tú prvú radu EPS vykajlovať a špáry dopeniť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od m_martin:

Ahojte, Je tu niekto kto šaloval základovú plat…
@m_martin prva rada sa zaklada do lozka, ked je kriva zakladova doska a ta je kriva koli krivemu salungu. Ak by bola dobre spravena doska, kludne prvu radu das na lepidlo ako vsetky nasledujuce.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?