Foto

Zdravím nemá niekto bungalov o rozmerov 25m na dlžku a 10m na šírku?? Tých 25m na dlžku je už s garážou. Potrebovala by som vidieť ako dom vyzerá z vonku. Mám aj vizualizáciu na náš dom aj sa mi to páči len zopár ľudí mi vraví že to bude vyzerať ako stodola. Strecha bude valbová. Tak ak niekto má niečo podobné poprosím foto keď už máte aj upravene svoje domy. Ďakujem
Odpovedať
Kto v tom dome bude bývať a kto do neho bude investovať? Ak "tých zopár ľudí", daj na nich - ak TY a tebe sa to tak páči, bola táto otázka položená zbytočne...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

Kto v tom dome bude bývať a kto do neho bude inve…
@dedo758 mne o názor druhých nejde Len som chcela či sa tu niekto nájde kto ma podobný dom aby som videla ako to bude vyzerať lebo vizualizacia je jedno a skutočne je druhé
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od livka2:

Zdravím nemá niekto bungalov o rozmerov 25m na dl…
@livka2 ahoj, neviem aký máš pocit z vizualizácie, keď chceš vidieť reálne. Ale pre mňa 10x25m znie ako radovka... Alebo telocvičňa. Tak ak sa ti to páči, správ si. Nehľadaj reálne. Ja som osobne niečo také ani nevidela. No možno sa niekto ozve. Pre mňa sú to vyhodené peniaze na takú plochu a o chvíľu tam ostanete sami dvaja. Náročná stavba a do budúcna neredajná. Neviem, aký máte pozemok, ale väčšia záhrada by bola asi pre mnohých plusom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od livka2:

Zdravím nemá niekto bungalov o rozmerov 25m na dl…
@livka2 urcite ako stodola nebude Váš dom vyzerať Ale ak Vám ide o to dom ozvláštniť, tak skúste strechu nad garážou a nad domom urobiť odlišné...samozrejme už nebudete mať valbovú strechu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od livka2:

Zdravím nemá niekto bungalov o rozmerov 25m na dl…
@livka2 na našej ulici stavajú 2 také domy, cca 10x25m, neviem presne. Za mňa sú to "opachy". Vizuálne na pozemku širokom 14-15m to ani pekne nevyzerá. Ale stodolu mi nepripomínajú.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?