Velkost budy pre psa

Zobraz úvodný príspevok
Ak buduceho psickara ma caka stavba budy pre psa. Zvolil som klasicku sedlovu strechu, stojim vsak pred dilemou, postacia vnutorne rozmery :sirka 66 cm, vyska v hrebeni 71 cm a dlzka 80 cm do buducna pre dospeleho psa borderskej kolie? Ake rozmery by mali byt urcitym standardom?
Odpovedať
@andrej971 Nám vyrábali na mieru, keďže takú veľkú ako sme chceli nemali v ponuke. Sme veľmi spokojní. Moja segra pred mesiacom tiež od kvalitnevoliere objednala, lebo si najprv kúpili materiál že jej ju manžel vyrobí a nakoniec materiál vrátili lebo len materiál ich vyšiel skoro na toľko koľko stojí búda. A práca a čas tiež niečo stoja.😉
Odpovedať
@andrej971 to je to, ze clovek by si kopec veci aj sam chcel porobit, ale ked si to takto prepocitas, kolko ta vyjde len nakup materialu a treba zapocitat aj ten cas, co tomu treba venovat, tak si to rozmyslis.
Odpovedať
@1ufka1 prečo rozmyslíš. Je pravda, že čo to šlo hore, no aj tak niektoré veci proste vídu lacnejšie keď si ich spravíš doma sám. Jasné namakáš sa a stráviš pri tom nejaký ten čas, ale bude to tvoj výtvor
Odpovedať
@dara_777 Ja som sa rozhodol pre "svoj výtvor" - zateplenú búdu pre bláznivého kríženca malamuta a borkerky a veľmi ma to bavilo. Ale nabudúce už radšej kúpim - môj čas je veľmi drahý a na kupovanú búdu zarobím rýchlejšie ako ju postavím. Alebo som len veľmi nešikovný a staval som ju zbytočne dlho. 🙂)) Každopádne - dcérka pomáhala, takže to bol aspoň čas s rodinou. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@petiar Wau, super🙂 Šikovný, ja osobne som na takéto veci celkom ľavý, takže to dosť obdivujem 😄 Havko sa bude mať🙂 Ako sa volá?
Odpovedať
Profilova fotka
@petiar tak ale zase mas novu skusenost aj dcerku to isto bavilo, ked mohla pomahat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to je presne to, ze clovek by si aj sam spravil kadeco, ale ked si zoberie, ze kolko casu musi pri tom stravit, kolko nervov to niekedy obnasa, tak je jednoduchsie niekde na eshope odklikat objednavku.
Odpovedať
Profilova fotka
@robco_99 to je proste taka doba teraz, ze aj to, co si clovek zvladne spravit sam, prenecha radsej na niekoho ineho, aby nemal zbytocne starosti a nestracal cas. aj ked si nemyslim, ze vacsina ludi, co to takto riesia, ten cas vyuziju nejak vyslovene lepsie. ale tak kazdeho volba.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?