Ikea-bielo moreny dub

Prosím vás mate niekto skúsenosť, či bielo moreny dub z rôznych kolekcii ikea nábytku je skutočne rovnakého odtienu a kresby dreva? Potrebovala by som vyskladat nábytok do detskej izby, vid foto
Odpovedať
Ahoj, čo som videla zostavu Billy v dubovom prevedení, tak je úplne iné to prevedenie než sú dvere Pax skrine. U Billyho je to pekný dub - nemá to tie umelé neprirodzené tóny ako iné varianty moreného dubu...chce to osobne si popozerať, aby ste sa nesekli.
Odpovedať
@jabadaba dakujem
Odpovedať
uz z foto to vyzera inak 🙂
Odpovedať
@shadowmilan ano, ale veľa krát foto skresluje. Keby bol aspoň stôl a skriňa rovnaký odtieň a kresba, pomohlo by mi to
Odpovedať
je to nabytok do detskej ... natom az tak nezalezi, teda, vam urcite, ale bohuzial, zbytocne 🙂 hlavne aby sa dieta citilo ok, a jemu bude nejaky odtien sumak ...
Odpovedať
@shadowmilan keď už má mať novú izbu, chcem aby ju mala peknú a zladenu, nie 10 odtieňov . To radšej priplatím stolarovi a budem čakať na výrobu. Každopádne ikea je lacnejšie a rýchlejšie riešenie
Odpovedať
@zuzcek1988 nuz, potom ist osobne do ikei a kupit to za jedno doobedie 🙂
Odpovedať
@zuzcek1988 nie je za začo.
Odpovedať
@shadowmilan pôjdem, len by som išla rada na hotové, alebo aspon na vytipovane, keď už mám merať cestu
Odpovedať
Profilova fotka
Ked to budes vidiet nazivo, tak hned budes mat v tom jasno, my sme tiez tak pozerali, ale nie je ten odtien rovnaky u roznych typov. Takze najlepsie je si nieco vytipovat a tam to pozriet.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?