Presklena stena

Dobry den, na chodbe, ktora je na poschodi mame takúto presklenu stenu, za nou je jedálenský kút. Presklené je to z toho dôvodu aby na chodbe nebola tma. Davali sme tam rôzne transparentne folie, ale nevyzera to dobre. Poradíte prosím čo s tým? Uvazovali sme aj nad sklobetonom, neviem vsak ci by to bolo lepsie. Zamurovat to nechceme kvoli svetlu. Zlta farba na stene je uz neaktulna 🫢 Dakujem za kazdy napad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marianka147:

Dobry den, na chodbe, ktora je na poschodi mame …
@marianka147 a co tak tu stenu dat uplne prec?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, preco to ma byt nepriehladne?
Odpovedať
Mliečne sklo? Prípadne sú rôzne štruktúrovane vatianty
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

Ahoj, preco to ma byt nepriehladne?
@lenkito10 ahoj, pretoze by tam bola dost velka tma
Odpovedať
neviem či mi to nezmažu ale ja niečo podobne rieším. Možno ti to pomôže. Potlač skla. Vzory od vymyslu sveta a je mnoho firiem na SK. Ja idem dávať sklenenú zástenu kuch. linky a časom aj jednumiestnosť predeliť. Kuk tu: https://centrumskla.sk/digitalna-potl...
Odpovedať
Profilova fotka
Nepochopila si ma. Je tam sklo, ale chces ho mat nepriehladne, davas tam folie a pises o sklobetone. Preco to chces mat nepriehladne. Preco tam nemoze byt len priehladne sklo, cez ktore vidis z miestnosti do miestnosti ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

Nepochopila si ma. Je tam sklo, ale chces ho mat …
@lenkito10 aha rozumiem, skúsime to zvážiť aj bez fólie :-) táto možnosť nám akosi nenapadla. Ďakujem za tip.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od marianka147:

@lenkito10 aha rozumiem, skúsime to zvážiť aj bez…
@marianka147 Priehladne sklo a na to nejake napriklad vertikalne zaluzie by nemohli byt? Aby to nebolo teda uplne hole, ale ked bude potreba tak zatiahnes zaluzie.
Odpovedať
Profilova fotka
mliecne sklo (su aj folie) alebo to co chces, asi vyriesi aj obycajna zaclona, rimska roleta, den a noc roleta a pod.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od imarek:

@marianka147 Priehladne sklo a na to nejake napri…
@imarek vďaka, toto sa mi zatiaľ pozdáva najviac.. a našla som rôzne dokonca aj s potlačou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?