Obklad stien a dlažba

Ahojte. Viete mi poradit odkiaľ brať obklad do kúpeľne? Merkury obi sú dobrá voľba? Alebo radšej priplatiť a kúpiť niečo inde? Nechcem platiť 30 eur za m2 ale zas ani niečo lacné kvôli vydrži.
Odpovedať
Skúste kachlickovo. Ani je taká základná ale dobrá voľba. Od 20€ je dobré aj Merkury😉. Niekedy cenu prekvapí aj Siko.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cleverko12345:

Ahojte. Viete mi poradit odkiaľ brať obklad do kú…
@cleverko12345 my sme mali vyhliadnuty jeden obklad zo studia ale bol celkom drahy. Tak som napisala roznym predajcom ci nam ho nevedia dodat. A rasub.sk dal aj o dost lepsiu cenu.
Odpovedať
No my sme v Merkúr markete kúpili dlazbu čiernu do kuchyne ale teda musím povedať,ze tak na mm presne merané sme nekúpili ani originál v obchode na dlažby,čo máme v meste.Ale teda ta dlažba ma aj certifikát,že je presne odrezana.no v kúpeľne sme kupovali zase biely obklad v Merkúry markete,ale tam už mm lietali hore dole.
Odpovedať
my sme mali z ingemy
Odpovedať
Dá sa kúpiť aj v Hornbachu kvalitná dlažba. Už sme veľa zákazníkom obkladali z dlazbami ktoré boli kupované v hornbachu. Hlavne kupujte gress a aby bola rektifikovana...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cleverko12345:

Ahojte. Viete mi poradit odkiaľ brať obklad do kú…
@cleverko12345 dlažba určite gres. nie pálená hlina. obklad je jedno, ale nech je retifikovaný kvôli presným rozmerom a tenkým spáram. Ak na dlažbu neplánujete tenké spáry, respektíve plánujtete imitáciu dreva, tak dlažba nemusí byť retifikovaná. Obklad je lepšie retifikovaný. A pokladať na spony s klinkami. Je jedno, či je to merkury, hornbach, alebo nejaké kachliarstvo. Nekupovať druhú triedu. Zle sa s tým robí. Dlažba musí niečo vydržať. Pálená glazovaná hlina moc nevydrží, preto je lepší gres. Obklad už nemusí byť taký odolný, ale je dobre, ked je zasa presný rozmer na tenkú spáru, takže tam odporúčam retifikovanú.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@cleverko12345 dlažba určite gres. nie pálená hli…
@zicher čítal som rôzne fóra a tam písali že obi ani merkury nemám chcieť. Práve preto sa pýtam či sú aj odtadeto vhodne dlažba a obklad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cleverko12345:

@zicher čítal som rôzne fóra a tam písali že obi …
@cleverko12345 a ja ti hovorím, že nezáleží od predajcu, ale od výrobcu a kvality výrobku. Musíš vedieť, čo chceš a hlavne čo nechceš. Ja som ti dal tip. Je to presne rovnaké, ako ked ideš do mäsiarstva. Kúpiš tam šunku aj kvalitnú, aj nekvalitnú a si v jednom obchode.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cleverko12345:

@zicher čítal som rôzne fóra a tam písali že obi …
@cleverko12345 ja som bral z obi rektifikovany gress 60x60 a fajn. Potom po par mesiacoch som zobral to iste (znacka, rozmer, odtien, trieda) a prehnuta ako luk... Takze tazko povedat, odbal si tam balik, poloz vodovahu...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@cleverko12345 a ja ti hovorím, že nezáleží od pr…
@zicher čiže pozerať akosť 1?
Odpovedať
jednotka sa sem realne ani nedovaza
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

jednotka sa sem realne ani nedovaza
@kejsix obávam sa, že to, čo sa u nás prezentuje ako jednotka, je vlastne dvojka. Povadil som sa u jedného predajcu, kupoval som retifikovaný obklad. Rozmerovo na plochu perfektné, ako jeden kus. Ked som to začal lepiť na stenu, tak som mal problém doťahovať výšku, že prečo mi to na rovnom podklade tak nerovnomerne ťahá.. Kuknem zboku a skoro mi oči vypadli. Jedna mala hrúbku osem, druhá desať.. Z jednej krabice.. Že jednotka trieda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tu je to vidno.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?