Ako vyriesit dodanu medzeru k zabradliu

Dobry den, chcem sa opytat, kto by mi vedel poradit najlepsi postup a material na vyriesenie "perfektnej" medzery na balkone, kde developer spravil sice vyspadovany povrch, ale nemuroval zabradlie a dal tam toto kovove. Napada ma len nejaka perforovana gumena? textilia, zrezat, uchopit o lamely a vybavene, idealne v dakej sivej farbe. Aktualne je to des pri malych detoch, stale nieco prepadne dole na komunikaciu a musim to chodit zbierat. Treba to nadobro vyriesit 🙂 Este ma napadli dake rohove profily, ale tie su slabe a tu potrebujem preklenut 5cm, plus este nieco navyse na prekrytie podlahy. Takze kto mi usetri cas googlenim a hladanim materialu, ze vie co by bolo najlepsie? Dakujem! Peter
Odpovedať
@peterg91 nič. Tá spodná fuga tam je kôli odtoku vody.
Odpovedať
https://www.obi.sk/markizy-a-ochrana-...
Odpovedať
Vidím to na hliníkový L-profil, osadený na úroveň podlahy, prichytený o zábradlie. Keď zostane medzi profilom a podlahou medzera do 5 mm, ešte bude mať aj voda kadiaľ odtiecť. A tadiaľ už by toho nemuselo veľa prepadnúť... A možno ho bude stačiť položiť na tie profily, čo držia zábradlie o betón...
Odpovedať
@peterg91 podobne ako @megdesign nic kvoli odtoku vody. ale aby neprepadavali hracky tak ja som daval napr. obycajny lexan, zabranit prepadu hraciek
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?