Kde zohnať rýny?

Čauko. Zháňam ryny. Ide mi o najnižšiu cenu, keďže idú len na stodolu, ale zas nechcem robiť kompromisy čo sa týka nejakých bazos nákupov. Ryny chcem veľké 330-ky, ale či už budú vo farbe, alebo len pozink, mi je prakticky jedno. Viete odporučiť nejaký shop? Alebo kamennú predajňu? Lepšie by mi bolo si aj objednať a nech to dovezie dajaky DPD, alebo čo. Treba mi 24m žľabov + bižuteriu k tomu.
Odpovedať
Tiez este nemane na sope,altane a pristresku na auta.Kukala som aj v obi kedy si davnejsie.Tam to tiez vedia doviest.Aj plech na strechy sme tam kupovali na sopu a pristresok na auta.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

Tiez este nemane na sope,altane a pristresku na a…
@emilia25 obi bude najdrahsie na toto ... lokalne nikoho nemate, kto riesi krytinu, plechy atd ? tak ako najnizsia cena, najdete na google, objednate, zaplatite a dufate, ze pride ...ale bude najnizsia
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko. Zháňam ryny. Ide mi o najnižšiu cenu, keďž…
@arcticcode najlacnejsie budes mat pravdepodobne v Polsku ,ja som bral z Castoramy -ryny a bižuteria k tomu -cena bezkonkurencna aspon popozeraj: https://www.castorama.pl/search?term=...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mato981:

@arcticcode najlacnejsie budes mat pravdepodobn…
@mato981 Toto som sa chcel akurát spýtať, či nemajú v kastorame, lebo som po tom tam nikdy nekukal :D No a odtiaľ idem brať aj vložku do komína, lebo u nás vychádza na 450€ a v kastorame, z neznámych príčin vychádza na 250€ presne to isté.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko. Zháňam ryny. Ide mi o najnižšiu cenu, keďž…
@arcticcode KJG,metalskoba.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko. Zháňam ryny. Ide mi o najnižšiu cenu, keďž…
@arcticcode Chodia robiť rýny, takí s bielou dodávkou... Počkaj kým dôjdu k tebe 😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@arcticcode Chodia robiť rýny, takí s bielou dod…
@frantisekca To sa asi nestane. :D
Odpovedať
ten bazos si neskusal pozerat ani zo srandy, ci tam nie je nieco take teraz? ako chapem, preco je niekedy lepsie sa tomuto vyhnut, ale moznoze motyka vystreli.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od arcticcode:

Čauko. Zháňam ryny. Ide mi o najnižšiu cenu, keďž…
@arcticcode skús niekde v loklaite tvojho výskytu nájsť klampiarsku dielňu. Ríny ti vedia naohýbať z plechu. Ja som si tak nechal vyrobiť na skladový prístrešok 17m z pozink plechu.. Dodali mi k tomu aj háky, koncovky a kotlík na zvod. A tiež zapožičali ručnú ohýbačku na tie háky. Vyšlo to lacnejšie, ako hotové ríny.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?