Koľko stojí oprava balkóna

Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko stojí oprava balkóna? Máme trojposchodovy rodinný dom a dva balkóny nad sebou 1,5m x5m približne 7,5m2. Požiadali sme firmu o cenovú ponuku iba za prácu lebo materiál sme si kúpili sami a dostali sme ponuku 1500€ na jeden balkón. Takže za oba balkóny 3000€.Chcela by som sa poprosiť a opýtať či niekto nevie ako sa pohybujú ceny. V ponuke čo sme dostali sú započítané tieto práce : Vysekanie starej dlažby a coklika Spevnenie okapovych plechov a vyrovnanie podlahy pod dlažbu Natretie tekutej lepenky 2x Rezanie a položenie dlažby a coklikov Silkonovanie Ďakujem za každú radu 👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od katka20061985:

Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko stojí opr…
@katka20061985 Dobrý deň. Chcelo by to viac informácií hlavne ma zaujíma „položka spevnenie okapových plechov" Fotky súčasného stavu... Kľudne má kontaktujte súkromnej správe,pozriem sa vám na to.
Odpovedať
Za spevnenie okapovych plechov je 50€ žiadna veľká polozka. Robil mi to brat pred 15 rokmi ale teraz nemôže lebo ma zdravotne problémy. Balkóny sú v poriadku a nezatekaju a obklady stále držia dobre iba fugovacka je miestami vydrolena. Ale rozhodli sme sa pre inú dlažbu a s postupom práce ktorú mi navrhli súhlasí aj brat len s cenovou ponukou mi nevie poradiť lebo bol vždy zamestnancom vo firme a tak som chcela poprosiť ľudí tu na stránke či niekto renovoval balkón a koľko ho to vyšlo? Či je to normálna cena alebo vysoká? Firma vyzerá solídna a nechcú zálohu až po týždni keď budeme spokojní 👍ďakujem
Odpovedať
Ešte takú malú pod otázočku. Nik tu neopravoval balkón 🤔budem vďačná za každú odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@katka20061985 nahrajte fotky aktualneho stavu. Ak Vas pusti vyska, najjednoduchsie aj najlacnejsie je stary obklad nevysekavat, len zbrusit, dat novu cementovu hydroizolaciu a polozit novu, plus nove oplechovanie. Vas problem je, ze je to mala zakazka, takze z beznej ceny 50e/m2 nikoho nenajdete, takze kludne sa moze stat ze budete na 100e/m2=1500e bez materialu. Doporucujem oslovit dalsie 2-3 firmy alebo zivnostnikov/prerabkarov a poziadat o dalsie ponuky a referencie. Vasa aktualna cena je 200e/m2. Dobry majster ma referencie a nepride hned. Ale je to mala zakazka, da sa strcit do nejakeho prestoja..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mgx:

@katka20061985 nahrajte fotky aktualneho stavu. A…
@mgx ďakujem veľmi pekne za odpoveď 👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mgx:

@katka20061985 nahrajte fotky aktualneho stavu. A…
@mgx ďakujem veľmi pekne za odpoveď výška nás nepustí takže stará dlažba musí ísť dole 👍ešte sa mi ozvali ďalšie 2firmy že mi to spravia za180€m2 ale moc sa mi nepozdáva že nevedia či je to konečná cena že pri komikacii sa môže cena navýšiť 😳a chceli aj zálohu polovicu vopred a to sa nám zdá dosť vopred platiť a nevieme ako bude práca odvedená. Takže ostávame pri prvej firme za 200€m2. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 👍😉a pekný dnik želám ☺️☺️☺️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?